Прикмети і забобони, пов’язані з обручками

Весілля – одна з найголовніших подій в житті кожного. І будь брачующийся мріє, щоб це було раз і на все життя. Тому, до проведення даного обряду завжди підходять з великою відповідальністю. Теж саме стосується і вибору обручок – символ довгого і щасливого сімейного життя. Щоб мрії стали дійсністю, слід врахувати деякі прикмети та забобони, пов’язані з ними.

 

Купувати кільця потрібно одночасно, з одного і того ж матеріалу, в один день і в одному місці. Цей ритуал вважається символом довгого спільного життя. Класичним буде придбати гладке кільце без різьби та інших прикрас на ньому. У народі говорили, що і життя тоді буде рівною та гладкою. Купувати їх слід тільки за власні гроші, позичати на це не можна навіть у рідні.

Метал повинен бути виключно золотом.

Це колір сонця, а отже такою ж і життя. Золото є символом світла, достатку й любові. Саме тому предки удостоїли його такої уваги.

Якщо ці символи передаються з покоління в покоління, то потрібно врахувати як жили ваші предки. Прожили золоте весілля в мирі і злагоді – тоді їх прикраси принесуть це і вам. Якщо навпаки, варто подумати, перш ніж переймати традицію.

 

Найголовніше правилпро – обручка не можна давати міряти, ні одягати поносити нікому як до весілля, так і після неї. Вважається, що таким чином, можна віддати своє щастя. А ось просто доторкнутися до них незаміжнім і неодруженим – до швидкої весіллі.

Втрата кільця до весілля – погана прикмета, яка обіцяє розлуку, а після неї – розлучення або близьку втрату одного з подружжя. Якщо кільце впало, то це призведе до проблем. Перш, ніж знову його вдягти, протягніть крізь отвір білу нитку. А потім її варто спалити зі словами: «Спали вогонь всі мої біди й печалі». Спалює нитка той, хто оборонил кільце. Якщо все ж воно загублене одним з наречених, то другий повинен носити його на лівій руці, замість правої.

Ні одягати, ні переплавляти не можна кільця розлучених або овдовілих. Одягаючи на себе предмети, можна надіти і їх долю.

Ніяких інших прикрас, крім обручки, не повинно бути на руці нареченої в день весілля.

Після того, як весільні символи опинилися на пальцях, як чоловікові, так і жінці заборонено брати коробочки з-під них. За традицією це роблять свідки, тим самим відвертаючи собі швидкий шлюб.

Вірити чи ні це справа кожного окремо. Але не варто забувати, що у будь прикмети реальна історія походження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: