Про унікальності і цінності жінки

На жаль, ми забули про те, в чому полягає цінність самої жінки, і наскільки «Я унікальна і важлива» На зміну справної жіночності прийшли істини, які нам нав’язали в засобах масової інформації. Я хочу розповісти вам три дивовижні думки про істинну унікальності і цінності жінки.

Я часто чую від жінок, що головним в сім’ї є той, хто приносить більше грошей. Жінки ставляться до чоловіка, як до «глави сім’ї» тільки тому, що він приносить зарплату, або навпаки борються за верховенство в родині за допомогою матеріальних цінностей.

Як йому вас любити?

 

Але правда, далеко не в цьому. Кожен з нас знає і пам’ятає істину: «як ми ставимося до себе самі — так само ставляться до нас оточують». Найцікавіше, що чоловіки сприймають жінку так, як вона ставиться до себе сама. Тому, якщо ви не відчуваєте себе гармонійною і цінною, як ваш обранець може наскільки важлива і унікальна? Якщо ви не любите себе, то як йому любити вас?

Я хочу поділитися трьома мудрими думками про унікальності і цінності жінки.

Перша думка, яку я почула кілька місяців тому від одного мудрого чоловіка: «ЖІНКА — Благословенний СИЛА!». Що благословить жінка, то й матеріалізується в її оточенні: коханий, діти, затишний будинок, рослини — усе, що завгодно. Кожне слово, яке жінка говорить з любов’ю — її благословення. Тому, якщо ви говорите своєму коханому: «Ти для мене самий кращий і самий успішний», то благословляете його саме на це. Коли жінка гвоорить: «Ти — ніхто і звати тебе ніяк! Невдаха », то прирікає свого чоловіка на поразку. Які думки і слова ви посилаєте своєму обранцеві і дітям сьогодні, на цьому тижні або місяці?

 

Друга думка про те, що людина оберігав жінку століттями тому, що вона є брамою в цей світ. Кожен з нас народився з допомогою жінки. Чоловіки завжди цінували і дбали про нас, як про джерело життя. Кожна жінка повинна усвідомлювати свою важливість, і неодмінно розуміти, що вона володіє неоціненним даром материнства. Людина оберігає свій світ, піклуючись про ворота життя.

Мати і дитина

І третя важлива думка про те, що світом керує та, чия рука, що качає колиска. Саме жінка, проводячи перші роки поряд зі своєю дитиною, вкладає в неї майбутнє всього роду. Те, як вона любить і піклується про малюка, який передає дитині — проросте у дорослому житті. Саме перші роки поряд з матір’ю закладають базові емоційні установки. Ними людина керується в своєму житті. Звичайно, роль батька також надзвичайно важлива, але перші роки дитина є ближче саме до матері. Психологи, особливо дитячі, знають, що малюк у перші місяці життя навіть не відокремлює себе від матері. Це означає, що мати і дитина — одне ціле. Дитина відображає в собі ваші погані і хороші вчинки і думки. Тому так важливо бути цілісною і гармонійною жінкою і матір’ю.

Сподіваюся, що ці три зворушливі думки, допоможуть вам повернути відчуття своєї власної гармонії і жіночності. Пам’ятайте про своїй унікальності і цінності жінки, вчіться бачити її в інших людей, особливо у жінок.

Адже досконалість кожній жінці дано від природи!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: