Продукти допомагають позбутися прищів

Якщо то і справа докучливі прищі хочуть зіпсувати Вам настрій, піддаватися паніці не потрібно. З сьогоднішнього дня почніть більш серйозно ставитися до власного харчування. Відкоригувавши своє меню, незабаром Ви зрозумієте, що прищі Вам вже перестали докучати. А Вам зможуть допомогти п’ять продуктів харчування, які допоможуть Вам позбавитися від прищів.

Створивши особливу програму яка сприяє оздоровленню організму, в її склад лікарі-дієтологи включили п’ять продуктів, які можуть впливати на оздоровлення шкіри та звільнення її від прищів. Також позбавитися від прищів і слідів після них вам допоможе озонотерапія — методика, заснована на лікуванні киснем. Озонотерапія дуже допомагає зберегти молодість і красу шкіри. Перед тим, як йти на цю процедуру в клініку або косметологічний центр, обов’язково дізнайтеся, чи є у клініки всі необхідні сертифікати.

1-й продукт — чиста вода. Необхідно пити достатньо води, щоб зберегти шкіру здоровою і молодою. І практично ніяких газованих вод. Твій відбір – не менше восьми склянок води на день, не рахуючи суп або інших напоїв. Вода вважається найкращим рішенням для уникнення прищів. А також, вона оновлює клітини шкіри.

2-й продукт — олія оливкова. Їжу готують на оливковій олії. Це неповторний продукт з безліччю перевагу. Олія оливкова чистить шкіру від прищів, а також підтримує здоров’я. А особлива цінність цього масла в тому, що воно вважається здоровим натуральним джерелом жирних кислот.

3-й продукт — зелений чай. Джерело протизапальних хімічної речовини катехіну. Цей елемент допомагає чистити шкіру від прищиків, борючись з вільними радикалами. І саме вони стають причиною пошкодження шкірних клітин.

4-й продукт — горіхи і пшениця. Пшениця і горіхи вважаються найкращими джерелами селену. Селен відіграє дуже важливу роль в життєвому циклі шкірної клітини. Він сприяє відновленню пошкоджених клітин шкіри і запобігає утворення прищів. У горіхах є масла омега-3, які роблять шкіру дуже бархатистою і гладкою. Включіть ці продукти в їжу, і шкіра не лише звільниться від прищів, однак і буде виглядати молодше.

5-й продукт — риба і м’ясо. Найкращий джерело білка. Вживання продуктів харчування, які багаті на білок вважається хорошою профілактикою в боротьбі з прищиками. Білок зобов’язаний неодмінно бути у Вашому щоденному раціоні. Він не лише зробить шкіру здоровою і гладкою, однак і безсумнівно допоможе Вам придбати спокусливі форми. Так як згідно з дослідженнями, він допомагає звільнитися від зайвих кілограм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: