Прощати чи не прощати

Образа на чоловіка за його зраду, за його зраду, мабуть, саме болісне відчуття, що заподіює нестерпний біль.

Як він міг?!.. Навіщо він так підло вчинив зі мною?!.. Адже я їй так довіряла.. Всі ці питання змушують вас відчувати себе відданою, приниженою, ображеною.

У такій ситуації, коли у вас вирує стільки емоцій, питання про прощення викликає у вас обурення і роздратування «Про яке прощення ви говорите?! Я готова знищити його, а ви тут зі своїм прощенням!»

Вам боляче, вам не хочеться жити, але щоб позбавитися від всього цього жаху існує тільки один спосіб — ПРОБАЧИТИ. Всі. Крапка. Способів інших не існує.

Пробачити — це значить позбавиться всередині себе від образи, відпустити цю біль всередині себе.

 

ЧИМ НЕ Є ПРОЩЕННЯ?

Прощення — це не означає, що ви змирилися зі зрадою чоловіка. Ви залишаєтеся при своїх переконаннях, що він вчинив неправильно. Але при цьому не мучитеся від образи.
Прощення — це не означає, що ви даєте мовчазну згоду на подальші зради.
Прощення — це не визнання себе слабкою, для прощення потрібна велика сила духу і мудрість.

ЧИМ Є ПРОЩЕННЯ?

Пробачити — це відмова носити в собі образи, які доставляють вам муки.
Пробачити — це генеральне прибирання в своїй голові і душі, яка дозволяє викинути всі негативні емоції, звільняючи місце почуттю радості.
Пробачити — це означає проявити любов до себе.

ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО ВИ НЕ ПРОСТИТЕ ЧОЛОВІКА ЗА ЗРАДУ?

  • Всі негативні думки, емоції будуть вас переслідувати дуже довго. Навіть по закінченні часу, коли буде здаватися, що вже все в минулому, все забулося і ви вже не згадуєте про це, глибоко загнана в підсвідомість образа, буде причиною дуже багатьох проблем, ви вже ніколи не зможете повернути ту легкість у ваші відносини, яка була в самому початку.
  • Затаєна або захована в підсвідомості образа зв’яже вас назавжди з чоловіком негативної емоційної зв’язком. І навіть розлучення не зможе розірвати цей зв’язок, вона буде існувати до тих пір, поки ви не пробачите.
  • Образа на чоловіка не дозволить вам створити нові гармонійні стосунки з іншим чоловіком. Ви будете йому не довіряти, навіть не розуміючи причин цього недовіри.
  • Якщо ви вирішите зберегти сім’ю, не пробачивши при цьому чоловіка, то до кінця життя ваш чоловік буде жити з вами, а ви будете жити зі своєю образою, але не з чоловіком.
  • А ви знаєте, що всі наші негативні емоції є причиною різних захворювань? А образа на чоловіка призводить до захворювань сечостатевої системи.

ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВИ ПРОБАЧТЕ ЧОЛОВІКА ЗА ЗРАДУ?

  • Ви излечите свою душу від болю. Ви будете знову сприймати світ у всій його красі. На місце смутку у ваше життя прийде радість.
  • Позбувшись від образи на чоловіка, ви зможете прийняти правильне рішення: розлучатися або зберігати сім’ю. Образа відключає розум, не дозволяє зважити усі «за» і «проти».
  • Якщо ви прийміть, що кожна людина не ідеальний, і кожен може помилятися, і все-таки вибачте свого чоловіка і вирішите зберегти свою сім’ю, то ваша сім’я вийде на новий етап свого розвитку. Пробачити — це дійсно шанс мати сім’ю, про яку ви завжди мріяли.
  • Якщо ви прийдете до усвідомлення, що ваш спільний шлях з чоловіком підійшов до кінця, але при цьому ви його простіть і відпустіть у своїй душі, то на місце вичерпали себе відносин, у ваше життя прийде нова любов, і ви увійдете в ці нові щасливі стосунки з досвідом і мудрістю.
  • По справжньому пробачивши, ви позбудетеся від багатьох хвороб. Ваша душа і тіло будуть завжди здоровими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: