Ранні шлюби

Ранні шлюби досі, залишаються в основному тільки в мусульман, некоректних країнах це просто традиція. До речі кажучи, у Росії теж були ранні шлюби, але це було в стародавні часи. Коли дівчатка чотирнадцяти-п’ятнадцяти років виходили заміж. Але зараз мова не йде про далекі часи, ми говоримо про сучасних ранніх шлюбах.

Відбувається це з різних причин, але суть одна, батьки не догледіли. Але самим потужним поштовхом до цього стала мода, мода на те, що незайманою бути не модно. Якщо ти незаймана, значить на тебе ні хто не дивиться, і ти лохушка. Ось приблизно так, і бачать ситуацію молоді дівчата. Деякі просто рано дозрівають, і їх тягне до чоловіків. У слідстві не досвідченості багато вагітніють, і тут хочеш не хочеш, а весілля неминуча.

Деякі хлопці усвідомивши що скоро стануть батьками, всіляко намагаються піти від відповідальності. Але маячащая попереду в’язниця, швидко остуджує їх запал. Так по чому це відбувається, невже тільки мода винна? Як з’ясовується що немає. Основні винуватці в такій справі, це перш за все батьки. Звичайно, всяке буває, і дівчинка може опинитися зовсім несприятливою і п’є сім’ї. Втомлений від п’янки батьків, і безвиході дівчинка залишається в цьому світі практично одна.

Але ж таке трапляється і цілком благополучними сім’ями. Тут величезну роль відіграє відсутність інтересу батьків до дівчинки, і до її проблем. Так відбувається, коли батьки працюють з ранку до вечора, і на дитину просто немає часу. Начебто вже не три роки, сама розбереться. Але коли дівчинка каже що вагітна, вони хапаються за голову, і кричать, як же так сталося. Геть забуваючи про те, що самі винні. Як же запобігти таку ситуацію.

Насправді це зовсім не складно. Просто в певний момент, період статевого дозрівання, дівчатка починають ставити цікаві запитання. І сот тут ви і повинні знаходитися поруч, і відповідати на ці питання не соромлячись, як є. Ви повинні розповісти дитині що ранні заняття сексом не призводить ні до чого хорошого. Вам не складе труднощів знайти в інтернеті купу таких прикладів, посадити дочку поруч і показати. До чого це може призвести, додаючи свої коментарі. Це справить ефект.

Або ж ви можете нічого не робити, покладаючись на розум своєї доньки, і постійно чекати чогось поганого. Як правило, якщо батьки не беруть участь у статевому вихованні своєї доньки, цим займаються її старші подруги. На яких часом і «клейма» поставити не де. Вибір за вами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: