Рекомендації дієтологів

Головною радою дієтолога Джоші Ніша є те, що потрібно їсти продукти по сезону, які произросли в тій місцевості, де ви живете і підходять безпосередньо вам.

Відмовтеся від фаст-фуду»

В першу чергу треба обов’язково відмовитися від усякого вживання «фаст-фуду». Адже в будь-якому блюді, яке пропонується, знаходяться підсолоджувачі, підсилювачі смаку, які сприяють накопиченню жиру.

Правильне харчування в ресторані

Наступний крок обов’язково, коли буваєте в ресторані, спочатку попросити склянку води з лимоном, для того, щоб підготувати шлунок до вживання їжі, а потім основне блюдо – і його не треба залишати на потім. Потім може бути салат, десерт, вино…Таким чином, ви повечеряєте або пообідаєте в правильному ключі. Замість хліба можна їсти оливки, які притупляють почуття голоду і корисні.

Правильні перерви в їжі і не забувайте про вітаміни

Найголовніше пам’ятати, що тимчасові відмови від продуктів повинні проходити правильно, не повинно бути різких переходів. І ще одне з найважливіших правил у прийманні їжі-це те, що порції повинні бути невеликими. І намагатися не забувати про прийом вітамінів.

 

Вороги в прийомі їжі

Ще одна порада відомого дієтолога це виключити з раціону такі продукти, як борошно і цукор. Все інше можна залишити. Овочі, фрукти, курка на грилі, риба, іноді м’ясо, мед, йогурт – все це створює чудовий, збалансований раціон, який рекомендує Ніш Джоші своїм пацієнтам. Ці поради допоможуть вам залишатися у формі і влізти в улюблену вам піжаму. У всіх сучасних дівчат стильна і комфортна піжама є невід’ємною частиною гардеробу. Рекомендуємо вам придбати зручну та стильну піжаму, ви не пошкодуєте!

Вживайте фрукти

Обов’язково вживайте фрукти, але обережно треба бути з кислотообразующими, такими, як апельсин і грейпфрут і їх соками. Вживайте, але не кожен день. Лісові ягоди, соковиті тропічні фрукти – ідеальний варіант. Ідеальний варіант банани. Хоча він і калорійний, зате користі в ньому більше і за рахунок товстої шкури менше ймовірності, що вони оброблені консервантами, як більшість фруктів.

І, наостанок

А саме основне правило — намагайтеся зробити життя краще, адже це дуже легко. От три основні правила відомого дієтолога Ніша Джоші:

— Уникайте людей, які харчуються вашою енергією

— Відпочивайте, коли цього вимагає організм

— Намагайтеся не вживати продукти, які вам не підходять.

Найголовніше навчитися себе слухати і розуміти для того, щоб правильно визначити, які продукти вам підходять. Завдяки звичайним експериментів, можна визначити, від яких продуктів вас тягне в сон, а від якої у вас енергії на кілька людей, що добре засвоюється організмом, а що створює нехороші відчуття в організмі. Почніть слухати себе, і ваше життя сама зміниться до кращого.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: