Рисова дієта

Рисова дієта для схуднення та очищення організму на сьогоднішній момент є однією з найбільш популярних, так як є більш щадною і правильною дієтою. Різниця в тому, що завдяки рисової дієти для схуднення вага падає стабільно і на довго.
Що ж таке рис і чим він корисний?

Рис – це дивовижний продукт, який володіє багатьма корисними властивостями. Завдяки своїм унікальним властивостям рис здатний абсорбувати шлаки, солі, а так само різні інші продукти метаболізму людського організму. Так само рис дуже корисний і поживний. Ось в цьому і унікальна рисова дієта для схуднення, по мимо зниження ваги. Ви ще й здорово очистіть організм.

Зверніть увагу, що рис можна побачити в меню дуже багатьох дієт. Рисових дієт насправді багато, давайте з вами розглянемо найбільш популярні з них.

Види рисової дієти для схуднення
Варіанти рисової дієти:

1. Триденна рисова дієта

Відварити один стакан рису (неочищеного) без спецій і солі, розділити на декілька маленьких порцій. Маленькі порції розподілити на цілий день, їсти, запиваючи яблучним або апельсиновим соком. Таку процедуру Вам доведеться робити три дні.

Цю дієту не рекомендують дотримуватись більше трьох днів, так як вона дуже жорстка, повторний курс рисової дієти можна пройти не раніше ніж через місяць. Дана рисова дієта дуже підходить як розвантажувальна.

2. Семиденна рисова дієта

Відварити пів кілограма рису, додати в рис не жирну рибу, пісне м’ясо, фрукти і овочі. Завдяки такому набору, рисова дієта для схуднення і очищення організму ніколи не набридає, так як урізноманітнити її можна по-всякому. Так само потрібно пам’ятати головне правило, добавки додавати можна все, але не більше 200гр. в день. При цьому можна їсти пів кілограма фруктів, запивати натуральними соками і зеленим чаєм, а також простий і мінеральною водою без газу. Даний курс не варто застосовувати раніше двотижневої перерви.

Головні правила рисової дієти для схуднення

Самий корисний і поживний рис – це неочищений. Який би Ви не вибрали вид дієти, ми рекомендуємо Вам використовувати тільки неочищений рис, так як в ньому, крім усього іншого, ще й великий вміст вітамінів групи В.

Чистимо організм рисовим сніданком

Бажано на сніданок використовувати бурий рис, так як це високоякісний і добре збалансований рис, що містить в собі калій, натрій, білок, залізо, крохмаль і багато інші корисні компоненти.

Рисовий сніданок – ідеальний засіб очищення організму, так як рис чудовий абсорбер від прямо з ранку виведе з організму токсини, які накопичилися за ніч. Завдяки цьому Ви розвантажите печінка і нирки та відповідно зменшуватися Ваші набряки. Рис так само виведе різні шкідливі відкладення з суглобів, тканин і судин.

Рис потрібно обов’язково вимочіть, так як при вимочуванні вимивається компонент, який утворює слиз в організмі. Завдяки цьому рис стає пористим і вбирає як губка з організму всі шкідливі утворення жовчі, слизу, холестерину та іншої гидоти.

Для того, що б приготувати рисовий сніданок Вам необхідно запастися глибокої скляною ємністю. Рис як Ви пам’ятаєте, ми використовуємо неочищений бурий, кидаємо в скляну ємність ложок стільки, скільки Вам років. Добре промиваємо рис і заливаємо кип’яченою водою.

На ранок зливаємо воду і варимо одну ложку рису в невеликій кількості води. Так само рис можна їсти і сирим, але багатьом цей смак не до вподоби. Так само рис є відмінним глистогінним засобом.

Рис який у Вас залишився, знову заливаєте кип’яченою водою і на наступні ранок виконуєте ту ж процедуру. Перед сніданком на тощак обов’язково випити склянку води або натурального чаю.

Перші чотири години не потрібно їсти і пити. Через чотири години можна пообідати, виключивши з раціону сіль, гостре і кисле. Про алкоголь потрібно забути, так як рис буде боротися з токсинами алкоголю, а не організму.

Рисова дієта. Відгуки та результати рисової дієти Ви можете залишити у нас на сайті.
Ваш відгук дуже важливий для нас і інших читачів.

Вдалого Вам схуднення і очищення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: