Робимо домашню прибирання

Для одних прибирання – болісна обов’язок, для інших — суцільне задоволення. В народі існує точка зору, що всі жінки діляться на «прибиральниць» і «кухарок». Перші обожнюють порядок і можуть наводити його годинами, збираючи кожну порошинку, але при цьому, терпіти не можуть готувати. Другі, навпаки, майстри з приготування їжі, але ненавидять прибирання.

Прибирання дуже важливий момент, а головне необхідний. І тут з’ясовується, що ви просто не виносьте цей процес. Як бути? Тут вам на допомогу прийдуть компанії, які власне цим і займаються. Вони називаються клінінгові. Просто запрошуєте спеціаліста і все. Чи можете найняти хатню робітницю. Але раптом по ряду якихось причин вам необхідно займатися прибиранням самостійно? Що робити в цьому випадку? Відповідь: потрібно оптимізувати цю процедуру. Тут вам прийдуть на допомогу 3 прості правила. Вам слід просто їх дотримуватися, і прибирання стане для вас легким і пролетить непомітно.

1. Правильне розташування духу. Від того як ви настроїтеся на прибирання, залежить і процес і результат, тому відразу вирішите для себе, що прибирання пройде легко і швидко, залучіть рідних, увімкніть улюблену музику. Адже, якщо ви налаштовані на довгу і виснажливу прибирання, то це саме так і буде.

2. Розплануйте весь процес. Часто ми відволікаємося на дрібниці: шафи, тумбочки, коробочки (обов’язково купіть собі коробки для зберігання речей, вони дуже зручні і речі в них будуть в цілісності й схоронності). У той час як вся інша квартира, як і раніше чекає нашої уваги. Краще починати прибирання з найбільших приміщень або найбільш забруднених. У всіх вони різні: у когось це туалет, а у кого-то кухня або ванна. А міні-прибирання в шафках і на поличках залиште на потім. Але, якщо безлад у ваших шафах вимагає такої ж кількості зусиль, як і все інше приміщення, тоді розділіть процес прибирання на етапи, не дивуйтеся якщо вони затягнуться на кілька днів.

3. Застосовуйте якісні чистячі і миючі засоби. Адже 90% результату буде залежати від них. Сьогодні на прилавках величезний вибір таких «помічників». Наприклад, Cif, Glorix або Domestos.

Cif позбавить вас не тільки від вапняного нальоту, але і від застарілих бруду і жиру на кухні. Ви позбудетеся від них в лічені хвилини і більше часу присвятіть собі. Domestos ідеальний для туалету. Він чудово дезінфікує, вбиваючи всі грибки і мікроби, залишаючись при цьому безпечним для нашого здоров’я. Glorix майстер з прибирання підлоги, не залишає розводів, хлорирует підлоги, освіжаючи приміщення приємним запахом. Вони перетворять прибирання в справжнє задоволення!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: