Робота в декреті

Робота в декреті не тільки хороший додатковий заробіток для сім’ї, але також хороший спосіб відволіктися від одноманітних дитячих турбот. Років 20 тому жінка, яка перебувала в декретній відпустці, просто випадала з навколишнього світу. Але в наше століття інформаційних технологій і ринкових відносин робота в декреті можлива і навіть необхідна.

Чому я кажу, що робота в декреті необхідна? Вченими доведено, що жінка, яка працює в декреті, менше схильна до нервових розладів, так що робота в декреті навіть корисна, головне не перестаратися, 1-2 години цілком достатньо.

Роботу в декреті вдома умовно можна розділити на 3 види:

 • Заробіток з допомогою хобі
 • Робота на дому за спеціальністю
 • Робота в інтернеті
 • Тепер давайте розберемо все по черзі і детальніше.

  Перший спосіб роботи в декреті

  Любите в’язати або вишивати? Відмінно! Але чому б на цьому не заробити? Виставите фотографії пов’язаних або зшитих вами речей в соціальних мережах, повірте, відбою від покупців не буде. А що, якщо ви займаєтеся бісероплетінням або ліпленням з глини, ви думаєте, що не зможете продати ваші вироби. Ще як зможете, якщо вироби дійсно красиві, то ви навіть не будете встигати виконувати замовлення, тут головне почати, а далі вже само собою все піде. Майже на кожному хобі можна заробити, було б бажання, як мовиться в приказці: «Хороша робота — це високооплачуване хобі», у вас є всі шанси довести це. Дерзайте!

  Другий спосіб роботи в декреті

  Цей спосіб, на жаль, підійде не всім, суть його дуже проста,ви просто продовжуєте працювати так, як працювали до декрету, але тільки вдома. Це актуально для програмістів, бухгалтерів, менеджерів і т. д. На жаль, цей спосіб не дуже зручний, так як вам доведеться нести відповідальність перед начальством. Начальнику адже не поясниш, що ви не закінчили звіт, тому що дитина вередував, і вам довелося просидіти з ним весь день.

   

  Третій спосіб роботи в декреті

  Ну ось ми підійшли, мабуть, до самого актуального варіанту роботи в декреті. Саме робота в інтернеті змушує багатьох мам кинути колишнє місце роботи. Чому? Робота в інтернеті набагато вигідніше , простіше, цікавіше. Давайте подивимося, як можна заробити в мережі.

 • Робота копірайтером є найактуальнішою темою роботи в мережі в декреті. Адже для більшості дівчат не становить особливо великої праці написати статтю. До речі, у нас на сайті ви можете спробувати свої авторські здібності і зібрати своє портфоліо, яке в подальшому стане вам у пригоді.
 • Робота в декреті на власному проекті (сайті, блозі) теж дуже цікава. Ви пишіть цікаві статті у себе на сайті або блозі, набираєте постійну аудиторію і заробляєте гроші.
 • Повірте, це ще далеко не всі способи роботи в декреті. Все, що вам необхідно, — це трохи креативності, активності і фантазії. У вас все вийде, вірте в себе. Удачі!

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: