Роль пудри в повсякденному макіяжі

Один з найбільш важливих компонентів макіяжу – компактна пудра. Завдяки їй ваше обличчя набуває оксамитовий блиск, а риси обличчя стануть більш витонченими.

Деякі дівчата турбуються про те, що пудра може забити пори, однак це не так.

У сучасній пудрі міститься натуральний коалин, карбонат кальцію, тальк (пудра майже на 90 % складається з нього), мелений шовк, біла глина, крейда, магнієвий порошок і пігменти кольору. Також туди можуть додавати поживні колагени і ароматичні масла.

Коли ви підбираєте пудру, то потрібно звернути увагу на індивідуальні особливості шкіри вашого обличчя. Якщо вона чутлива до певних компонентів, то варто уникати їх змісту в пудрі.

Існує спеціальна пудра для шкіри, схильної до алергії. В ній вміст небезпечних речовин зведено до мінімуму, або ж вони взагалі відсутні.

Існує кілька різновидів пудри на сучасному ринку краси: традиційна, розсипчаста і компактна або пресована.

Розсипчаста пудра добре лягає на шкіру, покриваючи її рівномірним шаром. Якщо ж ви злегка переборщіть при нанесенні пудри, то залишки з легкістю можна струсити. Для домашнього використання найбільше підходить саме розсипчаста пудра.

Якщо ж вам потрібно взяти пудру в дорогу або просто носити її з собою в сумці, то краще всього вибирати пресовану компактну. Для того щоб злегка припудрити особу або освіжити макіяж ця пудра підійде ідеально. Але не варто її використовувати як основу макіяжу, адже все-таки лягає вона не зовсім рівномірно. Приміром, професійними візажистами ця пудра не використовується зовсім.

Існує не настільки величезну кількість відтінків пудри, як основи під макіяж і тонального крему, однак існуючі кольори можна розділити на тонують і напівпрозорі. Останні практично непомітні на обличчі і підійдуть для будь-якої шкіри. Тонуюча ж пудра відрізняється більш насиченим і густим кольором. Якщо ви вибираєте таку пудру, то пам’ятайте, що колір повинен збігатися з відтінком тональної основи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: