Романтична вечеря День Святого Валентина

Наближається найромантичніше свято року — День святого Валентина.

Затишна атмосфера і смачна вечеря зроблять цей день ще більш особливим. Вечір непомітно перейде в ніч, а ранок-нікуди не поспішати! Флорист — декоратор Марія Ріпка поділилася з Muzhikof.net своїми рецептами затишного вечора на двох.

Як здивувати коханого на день Святого Валентина?

— Якщо балувати свого обранця романтичними вечерями не у ваших звичках, то його приємно здивує оригінально накритий стіл зі святковими стравами. Страви раджу готувати легкі — адже нам не потрібно, щоб він потім валявся на дивані, а зовсім навпаки? Родзинкою столу може стати квіткова композиція зі свічкою, а також серця з картону витримані в тих же кольорах, що й настільна композиція.

Як створити святкову квіткову композицію?

— Щоб зробити просту настільну композицію, досить помістити зрізані квіти в скляну вазу з водою, а на поверхню води, пустити плавати невеликі свічки. З екзотичних квітів, наприклад, підійдуть орхідеї фаленопсис, ванда або цимбидиумов. Якщо обрана квітка відмовляється тонути, можна прикріпити кілька відрізків тонкої металевої дроту флористичної тейп-стрічкою до ніжці квітки.

А що Ви особисто приготуєте для свого коханого?>

— Оскільки у нас маленька дочка, романтична вечеря поки залишається недоступною розкішшю. Тому я приготував невеличкий сюрприз — гру на бажання для двох. Під кожним номером ховається таємниці, відкривати які ми будемо, коли наша крихітка засне.

Ваші побажання на 14 лютого для інших жінок?

— Дорогі жінки! Щиро бажаю, щоб ваш улюблений демонстрував свою любов щодня, а не тільки у свята. Знаходьте приводи для романтики навіть серед сірих буднів і будьте щасливі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: