Роздільне харчування таблиця сумісності продуктів

Роздільне харчування. Проблема зайвої ваги і важкість у шлунку не хвилює людей добре знайомих з принципами на яких побудовано роздільне харчування таблиця сумісності продуктів, дозволить детальніше дізнатися про їх правильному сполученні.

Ні одна з всесвітньо відомих дієт, наприклад, Світлани Пермякової або Алли Пугачової не коштує тих грошей, які ви готові віддати за те, що вони відкриють свій секрет схуднення.

По-перше, організм кожної людини індивідуальний, по-друге – мені мало віриться, що хтось із них не досяг таких результатів як на фото.

РОЗДІЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ТАБЛИЦЯ СУМІСНОСТІ — КОРИСТУВАТИСЯ ЯК ТАБЛИЦЕЮ ПІФАГОРА:

Суть роздільного харчування полягає в одночасному прийнятті продуктів сумісних між собою. При правильному розподілі і використанні, вони розщеплюються на складові частини: жирні кислоти, амінокислоти, воду, олігосахариди і т. д. Потім засвоюються організмом через стінку кишечника. Надходять, в якості необхідних для життєдіяльності організму поживних речовин, систему кровопостачання, не утворюючи жирових відкладень. Не перетравлені частинки їжі виводяться з організму у вигляді сечі і шлаків.

Якщо ж приймати їжу, не враховуючи сумісність продуктів, отримуємо наступний результат:

Продукти не розщеплюються до елементарних молекулярних складових. При попаданні в систему кровопостачання вони сприймаються імунною системою як чужорідні організми, в результаті чого запускається захисний процес. Механізми захисту проти макромолекулярних структур включаються в місцях їх попадання в кров через стінки кишечника. В тканинах і системі кровообігу, куди кровотоком можуть бути занесені макромолекули.

1 і 3 групи не сумісні

Боротьба імунної системи не проходить безслідно для організму, її результат – запальний процес. Ступінь тяжкості і тривалість залежить від частоти, тривалості та інтенсивності надходження, не повністю перевареної їжі, з травного тракту в кров.

ПРИЧИНИ ЗБІЛЬШЕННЯ ВАГИ, ПРИ НЕДОТРИМАННІ РОЗДІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ
Коли організм відмовляється сприймати будь-які продукти, їх вживання стає безглуздим, з причини втрати харчової цінності для обмінних процесів. До групи таких продуктів харчування можуть ставитися навіть пшениця, фрукти й овочі. На думку відомих дієтологів, володіють збалансованим вмістом корисних мікроелементів та вітамінів.

Рідкісне або регулярне вживання не сумісних або погано сумісних продуктів, що призводить до розвитку імунної відповіді. Так як їжу, ми приймаємо в значних кількостях і досить часто, це позначається на організмі самим несприятливим чином.

Вчені вказують на існування двох механізмів підвищення маси тіла: ожиріння – збільшення кількості жирових клітин і їх розмірів; надлишок води в організмі.

Перший варіант: частинки погано засвоюваної їжі і не представляють цінності для обмінних процесів, просто напросто відкладаються в жирових клітинах. Згодом сприяють їх розвитку і перешкоджають обмінним процесам, спрямованим на розщеплення жиру.

Другий варіант: не сприйняття імунітетом їжі позначається на роботі нирок. Відбувається затримка рідини і порушується трофіка тканин. Результат – набряковий синдром, жирові тканини поглинають більшу частину рідини, збільшується маса тіла.

З усього вищесказаного напрошується висновок: роздільне харчування таблиця сумісності, допоможе не тільки позбутися від зайвої ваги, але і вести здоровий спосіб життя. Ознайомтеся зі статтею правильне харчування для дітей.

Корисно? Поділіться з друзями!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: