Розлучення -це крапка або кома

Як відомо, хороші стосунки в парі відбуваються до шлюбу, але коли починається спільне життя, всі чомусь кардинально змінюється. Починаються скандали, докори, крики, істерики, які закінчуються розлученням. Розглянемо кілька ситуацій, коли виникає це кардинальний вихід.

1. Не сумісність характерів.

Діти завжди знають, що їх казкові герої, одружившись, живуть довго і щасливо. Але насправді все не так. У кожної людини своє виховання, свої плани на майбутні і своє сприйняття світу і коли хтось не поділяє його точку зору, то починаються сварки. Тобто можна помітити, що не сумісність характерів це сварки на побутовому ґрунті. У цій ситуації, потрібно заспокоїти свій запал. Не потрібно кричати і звинувачувати людину в нерозумінні. Розмова – найкращі ліки від сварок. Слід пам’ятати, що краще відразу підлікувати відносини, чим все розвалене, розтрощити, а після відновлювати з нічого.

2. Немає виходу.

Це категорія розлучень, коли розлучення єдиний вихід. До таких ситуацій належать побої, п’янка, зради, виніс речей з будинку. Від такої сім’ї потрібно бігти, як можна швидше, і дитині таке життя краще не бачити.

3. Розлучення або терпіння.

Багато родині роблять тільки оболонку видимості сім’ї, а насправді нещасні в шлюбі. Тому виникає питання терпіти або розлучитися. Тут два виходи.

 • Можна спробувати поміняти модель відносин, сходити до психолога, поговорити з другою половинкою, або виїхати на спільний відпочинок, де постаратися відновити старі відносини.
 • Якщо нічого не допомагає і один з подружжя погано себе почуває в родині, то не треба тягнути, слід подавати на розлучення. Може такий сплеск, розбудить застиглі почуття і все повернеться з новою хвилею, а може просто стане легше дихати і жити.
 • Це все заради дітей. Фахівці стверджують, що це найгрубіша сімейна помилка. Адже навіщо прикриватися дітьми. Їх потрібно рости тільки в комфортних умовах, а не в зоні постійних конфліктів. Іноді батьки опускаються до такого, що дорікають дітей в побудові свого особистого життя. Така ситуація може повністю зіпсувати відносини між усіма членами сім’ї.
 • 4. Звичка.

  Така ситуація може кардинально прив’язати подружжя до сім’ї. Багато бояться зробити перший крок і закінчити цю рутину, багато хто думає, що розлучення, це кінець всьому. Однак, це не так, навпаки починається нове життя, і хто знає, може вона принесе приємні сюрпризи.

  Якщо все підсумувати, то розлучення це хороший і обдуманий вихід з критичних ситуацій, проте, краще всього зберегти стосунки, краще сісти і згадати всі позитивні емоції пов’язані з цим людина, краще поговорити з другою половинкою, адже хто знає, може у нього на душі твориться теж саме, а разом ви зможете подолати будь-які перешкоди і все заради ЛЮБОВІ.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: