Розвиваючі ігри на комп’ютері

На сьогоднішній день самоосвіта грає найважливішу роль в процесі розвитку людини.
Вчені вже давно прийшли до висновку, що читання книг дітьми може повністю замінити освічених батьків. Це означає, що роль батьків в освіту зменшується, їм варто лише дати своїй дитині необхідну книгу і контролювати процес читання.

Комп’ютерні розвиваючі ігри для дітей

А от чи захоче читати Ваше чадо книгу, це вже інше питання. Але і тут є вихід!
Багато вчених з різних країн світу довели, що багато комп’ютерні розвиваючі ігри навчають дітей (та й дорослих) швидше, ніж усі відомі раніше способи навчання. А посадити дитину за захоплюючу гру буде куди простіше, ніж змусити його читати.
Тим більше в наш час, можна знайти різне безліч розвиваючих комп’ютерних ігор не тільки для дорослих, але і для дітей, малюків, дівчаток і хлопчиків.

Ось, наприклад, комп’ютерна гра для дівчаток Вінкс, яка вчить дівчаток правильно підбирати одяг, робити різний макіяж, розфарбовувати і гармонійно підбирати колірну гамму і багато інші цікаві заняття. Хоч це все і робиться в онлайні і на картинці, але це вчить маленьких принцес
з самого дитинства прагнути бути красивими, стильними і жіночними.

Комп’ютерні розвиваючі ігри вносить свою лепту в різнобічний розвиток.

Одні ігри розвивають логіку і стратегічне мислення (наприклад WarCraft, StarCraft, Civilization), інші — силу, реакцію і спритність (гри Counter Strike, Far Cry і інші), треті — прийняття правильного рішення і оперативного вирішення проблем.
Цей список можна продовжувати до нескінченності. А отримані навички та досвід від комп’ютерних ігор знадобляться в реальному житті в майбутньому.

Деякі ігри, такі як Counter Strike, Call Of Duty і подібні стрілялки, надають позитивний ефект на зір. Це пов’язано з тим, що на екрані монітора присутні як далекі об’єкти, так і близькі, які постійно рухаються, змінюють, що стимулює роботу очних м’язів.

Але разом з цими позитивними моментами в одну ногу крокують і негативні. Багато діти (та й дорослі) заграються, не розуміючи де реальність, а де віртуальний світ. Історія знає чимало фактів трагедій, які сталися, коли люди переступили цю тонку грань.
Так що будьте обережні!!! І не забувайте, що ми живемо тут, в реальному світі з реальними людьми та реальним життям, яка нам дана одна. І не якась розвиваюча гра

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: