Рулонні штори на вікна

Вважається, що немає місця безпечніше і комфортніше ніж рідний дім.

Житлова квартира або будинок повинні виглядати так, щоб туди хотілося повертатися. Житло повинне бути зручним, а меблі — практичною. Не прагніть обладнати помешкання таким чином, щоб усі ахнули, пам’ятайте, що вам потім тут жити, тому робити з дому виставковий зал або галерею, демонструючи всім свої колекції чого-небудь, не варто.

Рулонні штори

У створенні домашнього затишку вагому роль відіграє дизайн кімнати, покриття стін і підлоги, меблі. З усім цим повинні гармонійно поєднуватися менш великі деталі, типу скатертин і штор. До речі, вибір штор для жінок може стати справжньою дилемою.

Справа в тому, що бабусина тюль та портьєри вже мало кого приваблюють, а жалюзі вважається швидше офісним варіантом. Якщо ви роздумуєте приблизно так само, то зверніть увагу на рулонні штори.

Це нове дизайнерське слово, адже вони не тільки закривають вікна, запобігаючи вигоряння меблів і речей у кімнаті, нагрівання самої кімнати, вони створюють атмосферу затишку і демонструють наявність у власників відчуття стилю.

Особливо популярно стало використовувати рулонні штори на вікна. Конструкція побудована на основі барабана, закріпленого вверху, з допомогою якого штора розкручується і закручується на необхідну довжину.

Їх виготовляють з різного матеріалу, що розширює поле вибору і дозволяє експериментувати. Можна підібрати рулонні штори з легких, майже прозорих матеріалів, типу льону, очерету.

Такі моделі не ізолюють кімнату від сонячного світла, але приглушують яскраві промені, роблять освітлення комфортним і ненав’язливим.

Існують штори з щільної тканини і навіть пластика. Вони не пропустять у вашу опочивальні жодного промінчика.

Модний тренд сезону стали бамбукові штори. Такий варіант створює в будинку специфічну атмосферу, але підкреслює оригінальний підхід до вирішення питання штор.

Дуже важливо, щоб рулонні штори стилістично підходили під тип кімнати.

Якщо сумніваєтеся в тому, чи вдало ви підібрали модель штор під певний інтер’єр, краще проконсультуйтеся у фахівців з дизайну або спробуйте підшукати варіант краще.

Залиште Вашу думку про статтю

Вибираємо диван

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: