Секрет ідеального макіяжу

Перша хитрість заснована на використанні принципів векторного перерізу. Застосовуючи його, можна легко і невимушено, створити собі обличчя, яке б ви бажали в ідеалі.

Вам знадобляться тільки дві речі:

 • рум’яна натурального коричневого-рожевого тону, який при нанесенні на шкіру,вопринимается як її природний здоровий колір;
 • помада аналогічного відтінку.
 • Отже, приступимо. Вказаним кольором, використовуючи рум’яна, необхідно виділити три суворо визначених точки особи. Перша точка знаходиться на внутрішній поверхні подбровного простору. На це місце наносимо рум’яна від основи брови до її найвищої точки.

   

  Визначаємо другу важливу точку особи. Це вилиці і подскуловое простір. Його також злегка торкаємося рум’янами. Третьою точкою є верхня губа. Вона оформляється чітко паралельно лінії брови від її початку до її найвищої точки. Таким чином, розставлені на обличчі акценти, візуально утворюють ромб. Це нескладна техніка забезпечує ефект моментального ліфтингу. Особа візуально підтягується, стає яскравішим і молодше.

  Кожна жінка, освоїла цю техніку,може стати чарівною без допомоги сторонніх коштів. Достатньо лише використання двох засобів — рум’ян і помади.

  І друга хитрість — для того, щоб дізнатися, як ви нанесли макіяж, потрібно взяти білий аркуш паперу і в горизонтальному положенні помістити його під підборіддя. Світло відіб’ється від білого аркуша паперу, освітить вдало зроблений вами макіяж.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: