Секрети японської краси

У всьому світі останнім часом зростає популярність японської косметики. Секрет такого успіху, звичайно, полягає в новітніх розробках японських вчених і ефективності засобів. Але не останню роль відіграють і традиції.

Японців вважають найбільш нестаріючої нацією і не випадково.
Адже середня тривалість життя японських жінок становить 85 років. При цьому, як правило, визначити по обличчю японки скільки їй років дуже складно.
Пояснюється це досить просто — якщо більшість європейських жінок відводять на догляд за собою зазвичай 25 хвилин в день, то у японських жінок лише на очищення особи припадає 15 хвилин. При цьому звичайний вечірній догляд за шкірою складається з 6 — 9 етапів, а ранковий налічує 3-4 етапи. Розглянемо п’ять основних простих правил, які допоможуть і вам.

Одним із секретів японської краси є гладкі ноги, щоб цього домогтися проводять дуже неприємну епіляцію. Якщо ви не хочете відчувати всю цю біль, то вам сподобається фотоепіляція, яка абсолютно нешкідлива і не важкою. Ціна фотоепіляції досить висока, але зате не боляче.

Найпоширенішим засобом для очищення обличчя в Японії є спеціальне масло, цікаве тим, що контактуючи з водою, стає своєрідним лосьйоном, видаляють з обличчя всі забруднення і косметику. Таке масло потрібно використовувати перед застосуванням гелю або пінки.

Для вмивання використовуються спеціальні рукавиці, губки або щіточки. Це дозволяє поліпшити кровообіг і видалити з обличчя омертвілі лусочки шкіри. Відразу після вмивання японки кожен раз обов’язково роблять масаж із застосуванням спеціального крему. В Японії випускається дуже багато таких засобів, і кожна марка на упаковці докладає спеціальну інструкцію, яка показує техніку масажу.

В обов’язковому порядку для щоденного догляду за обличчям застосовується і лосьйон для шкіри. Замість звичного для європейських жінок крему японки найчастіше використовують емульсії для обличчя, які дозволяють легко, без втирання і зусиль, очищати обличчя від пилу і шкірного сала. Крем японки якщо й використовують, то в основному в якості нічного догляду.

Дуже важливий момент полягає в тому, що мешканки Японії ніколи не виходять на вулицю, не захистивши свою шкіру сонцезахисним кремом. Взагалі японські жінки все своє свідоме життя ховають шкіру від сонця. Пізніше старіння японок можна також пояснити і особливою структурою їх шкіри, а також розрізом очей, що дозволяє уникнути появи гусячих лапок. Сприятливо впливає також і клімат самій Японії.

Звичайно ж, косметика, яка випускається для європейського ринку, вже адаптується під наші потреби. Але гірше від цього вона не стає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: