Секс. Як вирішити проблему

У чоловіка хороша ерекція і взагалі з статевим життям ( в сенсі не з половою, що він спить на підлозі, а з статевий) все в порядку, а дружина скаржиться, що секс (а часто і сам чоловік) викликає у неї невимовну огиду. Що тут може сказати бідному чоловікові сексопатолог? Абсолютно вірно: це — сексуальна дисгармонія, і партнерів потрібно піддати лікування, причому обох.

Підкорити собі труднощі, пов’язані з цим захворюванням (сексуальною дисгармонією), партнери можуть лише методом компромісу. Адже сварками і взаємними докорами ні яку проблему не вирішити. Подивіться правді в очі.

Завжди праві чоловіка, коли кажуть, що у партнерки «ніколи немає настрою на секс»? Звичайно, вони трохи перебільшують, але в основному, все ж таки мають рацію.

Поклавши руку на серце, кожна жінка може зізнатися, що неодноразово відмовляла чоловікові «взаємність», розповідаючи про зайнятість і неймовірну втому: стільки часу забирають домашні турботи! Але час все ж таки є на те, щоб подивитися черговий серіал, поговорити з подругою по телефону, почитати старий роман, та й, зрештою, просто полежати у ванні. Без цього, звичайно, теж ніяк не обійтися, але тоді треба визнати: не так вже наші королеви захлопотались господарством, як розповідають.

Чоловіки не зовсім сліпі, вони бачать скільки у нас йде часу на всяку нісенітницю, так що його образа в разі відмови, напевно все ж таки, цілком обгрунтована. Кажете, що ваш чоловік — не ангел? Але ж і ви напевно не ідеальні. І що ж? З-за цього перетворювати своє сімейне життя в низку сварок і з’ясування відносин — хто з вас більш егоїстичний? Ні, якщо ви хочете світу свого будинку, не варто цього робити. Що робити якщо пропало сексуальне бажання.

Припустимо, жінка цілий день крутилася як заведена. Миття посуду, підлоги й сантехніки, прибирання і куховарство, прання, уроки з дітьми — все це не налаштовує до того, щоб відчути потужний приплив сексуального бажання. Після важкого дня хочеться прийняти душ, зручно прилаштувати втомлену спину, заритися в подушку і забути про всі проблеми………І тут ви відчуваєте дотик, рука, знайома, до вашого стегна… Ви готові кричати в досаді і з роздратуванням отпихиваете руку яка стала зазіхати на ваш спокій.

Але стоп! Адже це ваш чоловік, батько ваших дітей і ваш супутник життя. Він любить вас, в кінці кінців ви любите один одного. Чоловік хоче з вами близькості — хіба це не природно? Він нормальний, цілком здоровий, в цьому відношенні чоловік, і якщо він вас хоче, то тим самим робить вам безсловесный комплімент, віддаючи данину вашої сексуальності: ви для нього як і раніше сексуально привабливі. Так навіщо ж відштовхувати його руку, яка вже своїм дотиком говорить вам: «Я тебе хочу, тому що я тебе люблю!»

Ви хочете зануритися в сексуальну апатію? А адже це цілком реально: сексуальна нудьга і апатія — біда багатьох подружніх пар.

Отже, потрібен компроміс. Буде простіше досягти взаєморозуміння, якщо ви обидва погодьтеся, що:

* Секс є однією з головних складових ваших відносин.
* Обидва партнери повинні більше уваги приділяти одне одному і свого інтимного життя.
* Не можна ставити секс на останню сходинку у списку пріоритетів.

Якщо відмова дружини пов’язаний з великим навантаженням домашніх турбот, значить, потрібно розподілити обов’язки партнерів, щоб змінити правило — заняття сексом повинні бути важливіше ніж турботи по будинку. Деякі справи можна відкласти на якийсь інший день, а якісь взагалі можна і не робити.

Жінки найчастіше самі шукають собі роботу і займаються нікому не потрібними справами. Є у мене знайома, до одержимості хвора чистотою. Навіть коли приходиш до неї в гості, вона не може розслабитися — весь час щось миє і тре. Навіщо? Вона так і не змогла дати мені нормальний відповідь. Потрібно зауважити, що ця чистюля взагалі не стежить за собою — вже десять років вона носить 54-56-й розмір нарядів, стрижеться сама, а губи фарбує на бігу. І абсолютно немає нічого дивного, що її чоловік пішов від неї до іншої.

Є у мене ще одна знайома, теж схиблена на генеральних прибирань. Але я б не сказала, що її квартира дивує хірургічної чистотою. Якийсь час ми з нею не зідзвонювалися, і ось днями, загальна знайома розповіла, що від Лариси пішов чоловік, а вона пішла в монастир.

Неможливо постійно відкладати секс «на потім» без шкоди для стосунків.

Якщо постійні відмови дружини пов’язані з тим, що вона просто не досягає оргазму, значить, чоловікові потрібно освоїти відповідну сексуальну техніку. Якщо ситуація не зміниться на краще, тоді потрібна допомога сексопатолога.

Якщо ж з оргазмами у партнерки все в нормі, але у неї слабка статева конституція і невисокі сексуальні потреби, доведеться саме їй, поступитися. Але поступатися можна по-різному. В одному випадку жінка може підкреслити всім своїм виглядом і поведінкою, що робить чоловікові велику ласку, дає йому зрозуміти, що він егоїст, хтивий самець, сексуальний маніяк. А в іншому — спробувати і отримати задоволення.

Для того, щоб завестися, а потім отримати задоволення від сексу і інтимної близькості, потрібна так звана психоэротическая налаштованість, а просто кажучи, налаштуватися на секс. Якщо у цей вечір вам належить інтим, заздалегідь постарайтеся себе підготувати. Згадайте щасливі моменти з минулого, коли вам було приємно з чоловіком (або з ким-небудь іншим) в ліжку. Якщо ж ви такого ще не бачили, перейдіть в пам’яті красиву еротичну сцену з кінофільму. Пофантазуйте на теми сексу. Під час сексу можете уявити на місці партнера того, хто вас надихає більше. Напевно, такий чоловік на світі існує. Це може бути співак, актор чи — ну самі знаєте! А що? Про смаки не сперечаються. Звичайно дружину про це говорити не варто.

Думайте про чоловіка тільки хорошими словами, промовляйте їх вголос (це потрібно для самонавіювання і для посилення її порушення). Наприклад: «Мій улюблений, бажаний, солодкий…» — і так далі.

Цілком можливо, що добре себе налаштувавши, ви отримаєте від вашої близькості задоволення, навіть якщо раніше оцінювали свою згоду як поступку.

Секс, як відомо, — взаємодія двох партнерів. Важливі не тільки дії вашого партнера (ласки, прояви ніжності, сексуальна техніка), але поведінка партнерки. Якщо ви під час статевого акту будете рахувати метеликів на шпалерах, то ні за що не дочекаєтеся оргазму, а якщо ввімкнетеся в процес, то ваші шанси значно підвищаться. Крім того, еротичні подразники, потрапляючи в центральну нервову систему, стимулюють певні зони, які відповідають за статеве збудження і оргазм. Змінивши колишній стереотип сексуальної поведінки, ви розвиваєте і власну сексуальність. А чому, власне, вам не стати сексуальною? До всього іншого, секс добре допомагає від головного болю…

Так що, цілком можливо, почавши з компромісу, ви зможете регулярно переживати задоволення і змініть своє ставлення і до сексу, і до чоловіка. Спробуйте, гірше не буде, а в сім’ї настане гармонія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: