Секс під час вагітності

Раніше в медицині існувала точка зору, що секс під час протікання вагітності цілком може послужити причиною, яка провокує передчасні пологи або викидень. Сучасні лікарі менш категоричні в своїх судженнях і секс в період виношування плоду не забороняють.

Ендорфіни, які виробляються в процесі сексу, і особливо під час отримання оргазму, на їхню думку, благотворно впливають на організм матері і на розвиток майбутньої дитини. Крім того, під час збудження у жінки кров активніше циркулює в області тазу, що дає плоду можливість отримати більшу кількість поживних речовин та кисню.

Втім, займаючись сексом в період виношування дитини, не забувайте про заходи обережності. Обов’язково використовуйте презервативи. Вони позбавлять можливості занести якусь інфекцію. Уважно ставтеся до вибору пози для сексу.

Тим же, хто все ж таки побоюється можливого викидня, лікарі говорять, що секс під час вагітності ніяк не впливає на його можливість. За їх словами, основні причини викиднів: спадковість, різні інфекції і сильні емоційні потрясіння.

Більш того, за статистикою багато матері носять плід більше покладеного терміну. Причин тому кілька. Це й екологічна ситуація, неправильне харчування і брак специфічних гормонів, що містяться в чоловічому насіння. На пізніх термінах вагітності при затримці пологів, можна використовувати секс, як якийсь каталізатор, який допоможе запустити родовий процес.

Таким чином, боятися нічого, займаючись сексом під час виношування дитини, але потрібно зберігати запобіжні заходи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: