Сексуальна жінка

Фізіологічна сексуальність закладається ще до статевого дозрівання. Але її можна так само і розвинути і стати для чоловіка символом цієї самої сексуальності. Трошки про це на нашому жіночому порталі muzhikof.net

Для того, щоб побачили вашу сексуальність, ви повинні привернути до себе увагу. Чоловіки в першу чергу звертають на його зовнішній вигляд. Волею випадку різних обставин у наших жінок іноді зустрічається наполовину витертий лак, неакуратно нафарбовані очі, брудні волосся або порвані колготки. Все це далеко не додає їм шарму. А так, як чоловіки помічають всі, то це їх зовсім це не приваблює. І від такої жінки вони швидше поспішать піти, а не продовжувати спілкування.

Велику увагу приваблює чоловіків жіноче тіло. В даному випадку ми говоримо про фігуру. В складках боки і обвислий живіт, навряд чи сподобається якому чоловікові і зробить привабливою в його очах. Стежите за своєю фігурою, а якщо це немає можливості виправити, то спробуйте це замаскувати. За допомогою правильно підібраного одягу і макіяжу, можна приховати багато своїх недоліків.

Життєрадісні обличчя жінок, що випромінюють любов і потяг до життя, завжди притягували до себе погляд чоловіків. Вони вловлюють це в жіночих очах. І якщо згаслий погляд, немає іскорки, то і чоловіка немає до цієї особи не якогось інтересу.

Жінка, у якої в очах світиться любов здатна завести будь-якого чоловіка і це їх приваблює. Тому, якщо ви зібралися ставати сексуальної, зітріть з особи гримасу зневіри і туги, одягайте маску усмішки і вперед, з гордо піднятою головою.

У чоловіків, з їх тваринним інстинктом, дуже чуйне нюх. Для них величезне значення має аромат. Він може як привернути до себе, так і відштовхнути. Не наносите на себе літрами парфуми, запах повинен бути тонким, злегка вловимий, що зачаровує.

Слідкуйте за чистотою тіла і волосся.

Чоловіки у розмові один з одним, часто скаржаться на своїх супутниць. Що вони просто виносять їм мозок, своїми скандалами і істериками. А на цьому тлі не про якихось сексуальних стосунках немає й мови. Грубість і неакуратні манери не прикрашають нашу найкращу половину людства. Змагатися з чоловіком в умінні говорити матом не варто.

Дами, надмірно захоплені кар’єрою або домашніми справами, забувають, що чоловіки дуже гостро потребують уваги. Згідно соціальним опитуванням такі жінки мало пробуджують у чоловіків сексуальне бажання.

Не намагайтеся чоловіка заганяти під каблук. Створіть йому таку атмосферу, щоб підсвідомо, на його думку він вважав себе головою в домі, ну тобто попереду паровоза.

Поняття сексуальної одягу для чоловіків і жінок абсолютно різні. Одяг має відповідати обставинам. Одягнувши вранці на роботу високий каблук і цілий день провівши в них, навряд чи ви до вечора будете мати сексуальний вигляд. Вмійте поєднувати сексуальність зі зручністю і не зіпсуєте собі настрій.

Будьте завжди в формі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: