Ще трохи про загартовування малюка

Все що потрібно для загартовування організму дітей в перші місяці життя – це повітряні ванни при температурі повітря 18-22 °С, провітрювання і зволоження приміщення, а також водні процедури кожен день.

Але повітряні ванни необхідно проводити обережно, тривалість їх спочатку не повинна перевищувати 2 — 3 хв. Поступово час збільшують і для дітей молодше 6-місячного віку доводять до 15 хв, а для дітей б — 12 місяців — до 20 — 25 хв. Процедуру можна повторювати 2 рази на день. Добре в цей час вдіяти з дитиною гімнастику і масаж.

Для ослаблених дітей або не звиклих до прохолодному повітрю загартовування проводять поступово: спочатку руки і ноги, потім до поясу і, нарешті, залишати малюка зовсім роздягнений. У літній час повітряні ванни краще проводити на відкритому повітрі під навісом або в тіні дерев, де розсіяне сонячне світло багатий ультрафіолетовими променями.

Влітку взагалі потрібно намагатися уникати частого перебування дитини у підгузнику, досить одягати його на прогулянку і під час сну. Одяг малюка повинна бути легкою, краще з бавовни, а шапочку можна одягати безпосередньо після купання. І звичайно ніяких кондиціонерів в присутності дитини включати не можна.

І просто трохи гарних діток. Почитати можна ще одну статтю на цю тему тут

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: