Що робити якщо з’явився таємний шанувальник?

by Адміністратор

День не задався, але ви отримуєте гарний букет через службу доставки. Незрозуміло, від кого він. І що тепер робити?

Насолоджуватися

Вам сподобався сюрприз? Букет привів вас у святковий настрій. Приємно мати таємного шанувальника: є хтось, кому ви подобаєтеся, хто вами цікавиться. І день відразу став чудовим.

Чекаємо розвитку ситуації

Спочатку один букет, потім другий, отримали кілька електронних листів з компліментами. Ви не знаєте, що робити. Адже це з одного боку — приємно, а з іншого — починає турбувати. Хто це може бути? Може з кимось переплутали чи це розіграш? Приймаємо просто вичікувальну позицію. Якщо ваш шанувальник всерйоз хоче познайомитися, він сам себе видасть і розкриє таємницю. Він же зацікавлений, щоб ви його впізнали нарешті.

Пробуємо його розкусити

Проводимо маленький аналіз. Якщо шанувальник знає ваш телефон, електронну адресу, де ви працюєте, найімовірніше, він не зовсім стороння людина. Згадайте, коли з’явилися перші сюрпризи. Може після зустрічі з колишнім однокласником після веселої вечірки, де ви комусь дали свій номер телефону? Не розпитував хто про вас через знайомих?

Він запрошує на побачення

У черговому листі він призначає побачення. Серце готове вирватися з грудей. Цікавість нарешті буде задоволено. Але… А якщо ним виявиться, той красень-брюнет з розкішними вусами, з яким познайомилися на вечірці у подруги. Або їм виявиться сусід з сусіднього під’їзду з сумнівною зовнішністю і жахливими звичками. Вихід один: йти на побачення, але ви не зобов’язані кидатися йому на зустріч. Просто прийдіть в призначене місце заздалегідь, встаньте так, щоб бути непоміченою, і чекайте. Якщо ним виявиться хтось, з ким ви не хочете зустрічатися, сміливо йдіть. Ви нікому нічого не повинні і не зобов’язані.

Щаслива зустріч

А якщо шанувальник — чоловік, який вам подобається, то це може виявитися щасливою зустріччю і навіть справжньою любов’ю.

Ви не вільні

Цим ситуація сильно ускладнюється. Не варто хвалитися перед чоловіком, що у вас з’явився шанувальник. Звичайно, злегка поревнувати йому не завадило б, але не варто переборщити. Якщо вам дороги відносини з чоловіком — не захоплюйтеся новим шанувальником.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: