Щирість у стосунках

Не потрібно прикидатися тієї, ким ви насправді не є, тільки для того щоб отримати чиюсь любов. Коли ви перестаєте бути самою собою, то ваш улюблений людина просто не любить вас. Він починає любити ту роль, яку ви успішно граєте, а не ту людину, яким насправді ви є в дійсності.

Ви повинні розуміти, що жива людина не може повноцінно йти по життю, якщо не здійснюються мрії і бажання, не задовольняються потреби. Тому краще на самому початку відносин дізнатися, чи згоден ваш улюблений чоловік іноді рахуватися з тим, що бажаєте і в чому ви потребуєте.

Тому що час для коханого зовсім несподівано відкриється страшний секрет. Наприклад, що ви далеко не спокійна і поступлива дама, яка завжди підпорядковується йому в будь-який час. Саме тому не слід щосили намагатися догодити іншому. Будьте такою, яка ви є насправді з самого початку.

Ще кілька корисних порад:

Якщо вам щось не подобається, слід одразу ж повідомте про це. Так чоловік хоча б буде знати про ваші смаки, бажання й уподобання. Для того щоб в самий невідповідний момент не поставити вас в незручну ситуацію. Завжди Будьте щирими.

Іноді запитуйте у своїх рідних і друзів, не стали ви якийсь «інший», не зникла ваша родзинка. Тому що з боку краще видно.

Якщо все вчасно усвідомити, то це буде дуже корисно для вашого теперішнього і надасть неоціненну послугу в майбутньому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: