Що дратує чоловіків у жінках?

Деякі недоліки жінок чоловіки спочатку приймають з розчуленням, а потім дратуються при найменшому їх прояві.

Скажи, що тобі треба?

Всі жінки люблять деяку недомовленість. Їм хочеться, щоб кохана людина розумів з півслова. У хід йдуть кривляння, жести, міміка, незакінчені фрази. Але, на жаль, чоловіки не сканери жіночих бажань і не вміють читати думки. Так що не варто ходити навколо і близько і мотати нерви собі і коханому, а прямо сказати, що треба.

Обробка напилком…

Всі знають анекдот про механіків, які збирали ракету, а виходив танк, поки не прочитали маленьку позначку на кресленні «Після складання обробити напилком». Так роблять багато пані, переробляючи кавалера під себе. Вони «пиляють» чоловіків, викликаючи у них далеко не позитивні емоції. Ми не закликаємо миритися з чоловічими недоліками, але постійне бурчання, як правило, до добра не доводить. Чоловік буде або «зриватися», або перестане чути дружину.

Шикуйсь! Струнко!

Наказовий тон – ось ще один привід для чоловічого роздратування. У цьому випадку важливі не слова, а інтонація, з якою вони були вимовлені. Потрібно намагатися уникати появи цих ноток в голосі. Поважайте себе і свого чоловіка.

Меркантильність

Не варто чоловіка порівнювати з грошовим мішком, і вважати, що він повинен дарувати всілякі подарунки «за замовчуванням». Адже вони хочуть бути коханими не тільки за фінансові успіхи.

Питання з провокаціями

Чоловіків заганяють в кут жіночі питання в стилі: «Я товста?» або «Це плаття мені йде». І якщо з другим питанням вони ще впораються, то перший явно містить якийсь підступ…

Язик мій…

По своїй психології жінці потрібно висловитися, щоб знайти рішення проблеми. А чоловіки помилково вважають, що вони тільки скаржаться. Може не варто випробовувати терпіння і коротко викласти суть справи? Наприклад, якщо ви хочете попросити у свого чоловіка якою-небудь подарунок. До речі, сьогодні коштовності дуже цінуються і можуть доповнити будь-який наряд. Адже дрібниці чоловікам не так важливі, багатослівність їх не цікавить. А ось з подружкою можна виговоритися – вона-то вже точно зрозуміє.

І чоловік, і подруга

Не варто перекладати на чоловіка шаблон подружки і розповідати йому останні новини світу моди, перемивати кісточки знайомим, тягати по магазинах цілий день. Це у них явно не викликає інтересу, а тільки втому і дратівливість. Адже це ніяк не входить в їх спеціалізацію.

Фрази, що вбивають чоловіків:

Я не готова, почекай!

Мені нічого вдягти!

Я забралася б на твоєму столі!

Про що ти думаєш?

Вистачить витріщатися на цю бабу!

А ось Вале чоловік шубу купив…

Ну, я-то знаю!

Ти де? Чому не дзвониш?

Може, одружимося?

Хто дзвонив?

Ти мене любиш?

Нам треба поговорити!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: