Що говорить чоловікові про його поведінку після сварки

Поведінка чоловіка одразу після сварки може розповісти багато про що. Не дарма ж психологи стверджують, що сварки цим і корисні для відносин – вони дозволяють краще пізнати один одного. Отже, якщо він:

Робить вигляд, що нічого не сталося

Подібна поведінка свідчить про невміння твого чоловіка справлятися з проблемами. Він не готовий обговорювати свої почуття і воліє ігнорувати виникають між вами розбіжності, що може привести до серйозних проблем в ваших стосунках, нехай і не відразу.

Схиляє тебе до сексу

У цьому випадку можна сказати, що твій обранець намагається замінити емоційну близькість фізичної. Тісний духовний зв’язок з таким чоловіком побудувати навряд чи вдасться.

Намагається загладити провину подарунками

Звичайно, комусь такий спосіб здасться самим приємним, або, принаймні, вигідним завершенням сварки. Але насправді така поведінка свідчить про небажання чоловіка зрозуміти свою партнерку.

Віддає перевагу залагодити конфлікт на відстані

Після сварки він пише тобі повідомлення або дзвонить, але не хоче вирішувати ваші розбіжності при особистій зустрічі? Це говорить про його невпевненість в собі і у ваших стосунках. З таким чоловіком тобі доведеться постійно брати ініціативу в свої руки.

Перетворює все в жарт

Вміння вийти з конфлікту за допомогою гумору варто оцінити. В першу чергу така поведінка після сварки означає його щире бажання гарних та стабільних відносин між вами.

Намагається не сперечатися з тобою

Якщо твій чоловік ніколи не висловлює своєї думки під час сварки і всім своїм виглядом показує повну покірність, він морально слабкіше тебе. Такий чоловік відчуває сильну емоційну залежність від тебе і ніколи не проявить себе у ваших відносинах як рівний.

У що б то не стало хоче вийти переможцем

Чоловік, який ні за що не визнає свою неправоту, самовпевнений і звик домагатися мети будь-якими способами. Навряд чи поруч з ним тобі буде легко почувати себе щасливою, адже він постійно буде доводити, що твоя точка зору на будь-які речі не варта уваги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: