Що ж таке любов

«Любов адже така різна… Дивно, чому ж вона називається одним словом…», – так сказала головна героїня відомого фільму «Сміттяр». А адже це саме так! Не можна порівняти любов однієї людини з любов’ю другого.

Чому? Та в принципі одноголосно сказати чому це так – ніхто не зуміє. Однієї і єдиної думки про кохання не існує. Приміром, є любов матері до дітей, любов людей до Бога, любов чоловіка і жінки. Яка ж любов є тією єдиною і справжньою, тієї пристрасної і палкої, довгоочікуваною і несподіваною, тої щирої, часом божевільної….

Іноді я ставлю собі питання, що таке Любов? І чи є вона взагалі? Може це просто якесь вигадане явище, або це якесь незрозуміле диво? Поклик плоті або так зване занурення тіла і душі. Що таке Любов? Як достукатися до людей, пояснити їм, що ти любиш? Немає. Скоріше не людям. А собі самому і людині, у відсутності якого дня ти не можеш прожити, без якого ти ніяк не уявляєш своє життя. Чи зрозуміє він це? Може, він все-таки не вірить у диво? А якщо навпаки вірить, але боїться сам собі в цьому зізнатися? Багато він втрачав у цьому житті?

А чи існують загальновідомі, а так само, точні симптоми для ідентифікації хвороби з глибокою назвою Любов? І як взагалі зрозуміти, що це справді Вона?

Ти живеш, зустрічаєшся, бавишся, радієш, одним словом, насолоджуєшся життям. Ти щасливий від кожного прожитого дня, хвилини, від кожного сонячного промінчика, який сліпить тебе. Ти навіть часом можеш насолоджуватися самотністю, тебе абсолютно не хвилюють проблеми, які виникають на твоєму шляху, в загальному тебе все влаштовує. І ти починаєш думати, що це все завдяки тому, що ти любиш… Це і є справжня любов?

Але чому відбувається так, що Любов, така щира і довгоочікувана, виявляється зовсім не ту, на яку ти розраховував? Може бути для того, що б навчити людей в таких відносинах відчувати і цінувати все, що в тебе є, чим постійно думати про те, що правильно, а що нерозумно, що корисно, а що взагалі не потрібно?! Загалом це ніхто не знає. Ти сам повинен навчитися відчувати своє серце, що твориться у тебе там всередині, кого ти по-справжньому кохаєш, кого немає, це все приходить з роками.

Не намагайся поспішати любити, любов тебе сама знайде, коли ти цього взагалі не будеш чекати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: