Що колекціонувати жінці

Багато жінок займаються колекціонуванням, до їх числа тепер належу і я, але перш, ніж почати займатися колекціонуванням, я задалася питанням: «Що колекціонувати мені, жінці?» Мені не хотілося збирати щось банальне: гуртки, магнітики, які заполонили стінку мого холодильника, хотілося чогось цікавого, новенького.

Для початку, давайте розберемося, навіщо взагалі займатися колекціонуванням? Як вважають вчені, колекціонування допомагає людині розслабитися і урізноманітнити своє життя. Адже володіння колекцією приносить нам радість і неймовірно підвищує нашу самооцінку. Ви чекаєте, поки ваша колекція поповнитися новими екземплярами, перебираєте всі ваші скарби, знаходите предмети, які дуже довго шукали — це просто незабутні і непередавані відчуття!

Тепер давайте подумаємо, що можна колекціонувати жінці? Та все, що душі завгодно! Ляльки, плюшеві ведмедики, фантики, книги і ще дуже і дуже багато. Вибір повинні зробити ви. Якщо ви не можете придумати, то просто читайте далі мої приклади, може і підберете, що-небудь.

В дитинстві у мене було багато плюшевих ведмежат, можна було б колекціонувати їх, але, на жаль, я їх роздала своїм племінницям.

 

Лепидоптерофилия — колекціонування метеликів. Дуже красиво, але трохи важкувато.

 

Збирання старих монет. До речі, дуже вигідне заняття.

 

Набирає популярності колекціонування порцелянових ляльок. Дуже красиво, але дуже дорого.

 

Колекціонування модного одягу чи взуття, але будьте обережні, ваша колекція може виселити вас із дому.

 

Що колекціонувати вирішує кожен сам для себе по мірі своїх бажань і можливостей. Деякі колекціонують цікаві фотографії, картини, статуетки, інші збирають колекцію хлопців. Вообщем кожен може вирішувати сам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: