Що найбільше дратує чоловіків у жінках

Є речі, які дратують чоловіків в жінках найбільше, і будь-якій жінці корисно знати про них. Адже деякі представниці слабкої статі поєднують в собі відразу кілька таких дратівливих недоліків, і тому не можуть завести тривалі відносини і знайти справжнє щастя.

Отже, якщо вірити численним опитуванням, ось 10 жіночих якостей і звичок, найбільше дратують чоловіків:

Спроби маніпулювати чоловіком за допомогою сексу
Демонстративна відмова від сексу – найкращий спосіб позбутися поваги чоловіки. Адже позбавляючи чоловіка сексу в якості покарання, жінка тим самим визнає своє безсилля і фактично повідомляє йому, що не здатна домогтися свого, не користуючись своїми фізичними даними.

Балакучість
Чоловічий мозок пристосований концентруватися на головному – чоловік так влаштований, що пропускає зайві деталі повз вуха. А коли доводиться робити це постійно, він, природно втомлюється. Тому жіноча балакучість здатна в прямому сенсі вивести чоловіка з себе.

Вторгнення в особистий простір чоловіки
Постійні розпитування і спроби заволодіти всім вільним часом чоловіки – поширена жіноча помилка.

Зайва емоційність
Чоловіки губляться, коли жінка виявляє свої почуття з приводу і без. Сльози та істерики на порожньому місці – не кращий спосіб підкорити чоловіка.

Тривалий шопінг
Деякі чоловіки здатні витримувати багатогодинні походи по магазинах. Їм просто незрозуміло жіноче бажання розглянути і переміряти безліч речей.

Надмірна ревнивість

Злегка приревнувати коханого – цілком допустимо. Багатьом чоловікам сподобається помірна ревнощі. Інша справа, якщо жінка проявляє свою ревність по будь-якому, навіть самому незначному приводу. Будь-який чоловік рано чи пізно втомиться від цього.

Вимога постійної емоційної близькості і підтримки

Жінка, яка постійно вимагає від чоловіка бурхливого прояву почуттів, дуже дратує.

Безглузді запитання
Напевно, самий дратівливий питання з цієї серії – «Про що ти зараз думаєш?». У чоловіків такі питання викликають лише подив.

Комплекси
Невпевнена в собі жінка, яка переживає за свою зовнішність, здатна викликати захоплення чоловіка. Тим більше, коли вона постійно змушує її відповідати на запитання на кшталт «Я товста?».

Ігри в «недоторку»
Коли жінка намагається виглядати безневинними і всіма силами намагається довести свою «невинність», це виглядає нерозумно в очах чоловіків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: