Що необхідно для малюка

Народження дитини, однозначно, найщасливіша подія в житті кожної людини. Як же підготуватися до зустрічі малюка в його будинку, і що потрібно підготувати, щоб під рукою було все необхідне.

Прилади для грудного вигодовування або харчування сумішшю:

Ручний або електронний молоковідсмоктувач. Для більшості молодих мам це пристосування стане якоїсь паличкою — виручалочкою, так як воно допоможе відкрити протоки молочної залози в період становлення лактації, або ж при гипогалактации — недостатньої вироблення молока. Також молоковідсмоктувач допоможе тоді, коли малюкові потрібно годування зцідженим молоком. Пустушки різних форм. Ці нехитрі пристрої допоможуть батькам, чиї неспокійні малюки люблять смоктати свої пальчики. Нормальна пустушка зобов’язана відповідати всім нормам безпеки, вона не повинна містити бісфенол-А, і бути такої форми, щоб він не порушував природний розвиток зубів, прикусу і ясен.
Пляшечки для годування з антиколіковою системою, з пружною соскою. Якщо дитину неможливо привчити до грудей, тоді йому необхідний прикорм зцідженим молоком допомогою пляшечки з соскою для новонароджених.
Підігрівач і стерилізатор для пляшечок. Ці прилади значно спрощують догляд за дитячим посудом і молоковідсмоктувачем, а також забезпечують необхідну температуру для дитячого харчування.

 

Предмети дитячої гігієни:

Вбираючі одноразові пелюшки або підгузки. Найголовнішими для ніжної шкіри дитини є сухість і чистота. Вам слід запастися великою упаковкою, так як у добу їх потрібно не менше шести — восьми штук. Як правило, підгузки для немовлят позначаються написом «3-6 кг» або цифрою «1».
Зволожуючий крем і крем під підгузник. Бажано вибирати їх з вмістом ланоліну, без барвників і ароматизаторів. На перший час знадобиться один тюбик крему.
Дитяче мило і гель — шампунь для купання «без сліз». Засоби для гігієни не повинні дратувати шкіру і слизові оболонки дитини, навіть при попаданні в очі, а повинні м’яко очищати її.
Ватні палички і вологі серветки. Після миття голови потрібно, як слід просушити вушка і почистити їх ватними паличками. Вологі серветки не повинні вміщувати ароматизаторів.
Манікюрні ножиці і дитяча гребінець. Такий гребінцем зручно прибирати скоринки, а ножицями – підрізати нігтики, щоб малюк сам себе не подряпав. Не варто залишати і доношувати халат, в якому ви ходили в пологовому будинку.

Приладдя з текстилю

Для виписки з пологового будинку потрібно наступне: бавовняна та фланелева сорочечки, пелюшки, бавовняна і тепла шапочки, ковдру або спеціальний конверт, і стрічка. На перший час знадобляться не менше шести змінних наборів одягу, трьох шапочок, чотирьох пар шкарпеток, двох комплектів постільної білизни, десяти фланелевих і десяти бавовняних пелюшок, теплий комбінезон або конверт в залежності від часу року.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: