Що подобається чоловікам у ліжко

Ви думаєте, що ваш чоловік не зовсім задоволений вашою сексуальним життям, або ви просто хочете доставити максимум задоволення своєму партнерові?

А тепер уявіть: будь-який чоловік відчуває себе просто на сьомому небі від щастя після ночі з вами і чекає будь-якої нової зустрічі як першої. Дарує вам презенти і просто радує вас всякими романтичними подарунками.

Запам’ятайте одне просте правило відносин: поки ваш чоловік буде задоволений своєю партнеркою в ліжку, він буде поруч з вами.


Так що ж подобається чоловікам в ліжку?
Насправді все дуже просто, і не потрібно володіти якимись особливими вміннями та знаннями. Просто необхідно спостерігати за поведінкою свого партнера і відзначати, що йому до вподоби, а що ні.

Але є речі, які просто обожнюють в ліжку абсолютно кожен чоловік. І ось вони:
— Кажи, що ти хочеш і що тобі більше подобається , як йому вчинити, що б доставити тобі максимум задоволення. Повір,партнер отримає набагато більше задоволення, знаючи, що він повністю доставив тобі задоволення. Не соромся, секс не місце для сорому. До того ж чоловік хоче бачити в тобі відкриту і обоятельную жінку.

— Дізнайся, що він хоче від партнерки. Інтимна стрижка, білизна, поведінку. Деякі чоловіки соромляться говорити про свої фантазії. Зроби крок першою, дізнайся, чи подобається йому те, що ти робиш, чи ні.

— Експериментуй з інтимною стрижкою. Змінюй колір білизни.

— Брудні слівця. Навіть самий скутий чоловік заведеться після пари «брудних слів». Засунь у мене свій…, Який у тебе величезний… і т. д. Я не кажу покрити партнера вульгарним матом. Не всі чоловіки оцінять це. Але, кілька брудних слів додадуть фантазії у відносини.

— Використовуй руки і рот. всі чоловіки це оцінять. Їм подобатися така стимуляція. Адже по природі їх статеве життя і почалася з руки, так що це щось на зразок ностальгії!

Це найпопулярніші серед чоловіків запити в ліжку. Постарайтеся слухати свого партнера і бути відкритою з ним, і ваша сексуальна життя буде різноманітною і захоплюючою

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: