Що потрібно знати. Двоспальне постільна білизна

Здавалося б, така проста домашня річ як двоспальне постільна білизна не повинно викликати запитань при її виборі.

Колір і тканина

Колірні особливості та тканина – справа суто індивідуальна. Але, в іншому точно не повинно виникнути додаткових питань. Але, виявляється далеко не кожен покупець знає, що сучасні комплекти постільної для двоспального ложа можуть відрізнятися за типом: стандартний двоспальний комплект постільної білизни, сімейний білизна комплект з простирадлом типу євро. Тому, перш ніж купити двоспальне постільна білизна для себе або в подарунок рідній людині важливо ознайомитися з деякими критеріями такої покупки.

Існуючі різновиди двоспального постільної білизни

Стандартний подвійний розмір постільної білизни або дивана користується найбільшою популярністю. У двоспальний комплект входить простынка, підодіяльник і дві або чотири наволочки різних розмірів. Постільна білизна виду «Євро» відрізняється своїми, тільки йому притаманними особливостями. В цьому випадку сукупність різновидів розмірів включає в себе кілька різних типів постільної стандарту євро, де простирадло і підодіяльник більш широкі (на кілька сантиметрів і більше). Основною відмінністю сімейного комплекту є наявність не тільки одного підковдри великого розміру, але і двох – розмірами для полуторним ліжка. Таким чином забезпечується комфорт для кожного члена сім’ї.

Як підібрати двоспальне постільна білизна і не прогадати?

Найбільш правильним підходом в підборі білизни буде наступний. Спочатку вимірюємо габарити ліжка і самих еротичних аксесуарів, а тільки після цього приступаємо безпосередньо до вибору комплекту білизни. Потрібно розуміти, що постільна білизна для двоспального ложа навіть у своїй категорії може значно відрізнятися за розміром. Тому, так важливо вивчити уважним чином упаковку, надану виробником, щоб не було «сюрпризів» і розчарувань у вибраному виробі. Уявіть, як буде виглядати неохайно ваша ліжко, якщо простирадло буде волочитися по підлозі і пилом, або ж ледве прикривати матрац, а, припустимо, підодіяльник, подушки і т. д. потонуть у купленому комплекті.

Параметри і характеристики

До речі, на параметри і характеристики наволочок необхідно також звернути увагу, оскільки сучасні подушки можуть мати абсолютно різну форму – одні прямокутні, а інші квадратні та ін. Зустрічаються навіть круглі варіанти.

Найбільш часто використовуються подушки розміром 50х50, 60х60, 70х70 або 50х70, 60х70, але бувають і варіанти, коли ковдру, подушки або навіть сама ліжко виконані індивідуально під замовлення з індивідуальними розмірами і характеристиками білизни.

Підсумувавши все вище сказане, напрошується наступний висновок: необхідно завчасно виміряти всі текстильні вироби, щоб потім білизна не довелося підвертати або віддавати в ательє для перешиття, а також займатися іншими непопулярними діями.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: