Що потрібно знати перед фарбуванням волосся

Іноді ми відчуваємо непереборне бажання змінити імідж. Найшвидший спосіб – новий колір волосся.

Біля прилавка магазину ми гарячково намагаємося згадати, якою колір модний в цьому сезоні, що радили наші знайомі…

Нарешті рішення прийнято, жадана фарба на волоссі, але чомусь після змивання замість чарівної красуні дзеркало відображає чудовисько зі сплутаною гривою незрозумілого відтінку. З Вами траплялося що-небудь подібне? Щоб фарбування волосся принесло задоволення, а не шок, використовуйте нехитрі секрети професіоналів.

Зміст статті:

  • 1 1. Купуйте фарбу для волосся відомих брендів
  • 2 2. Вибирайте більш м’які фарби тонувальні
  • 3 З. Для блондинок потрібні перманентні фарби
  • 4 4. Фарба повинна містити мінімум аміаку
  • 5 5. Після нанесення фарби не треба нічим накривати волосся
  • 6 6. Не забувайте про коріння волосся після фарбування
  • 7 7. Чітко дотримуйтесь інструкцій, які дає виробник
  • 8 8. Ніколи не вибирайте фарбу по приглянувшемуся кольором на коробочці
  • 9 9. Не потрібно забувати про натуральних барвниках
  • 10 10. Якщо пофарбували волосся — не забувайте за ними доглядати

1. Купуйте фарбу для волосся відомих брендів

Ймовірно, ціна буде дещо вищою порівняно з продуктом незнайомого виробника. Однак «економічна» фарба може зіграти з Вами злий жарт. У кращому випадку це буде несподіваний колір волосся, а в гіршому – опік шкіри голови і навіть отруєння. Обов’язково тестуйте фарбу перед застосуванням. Пропустивши цю процедуру, можна при фарбуванні викликати важку алергічну реакцію.

2. Вибирайте більш м’які фарби тонувальні

Якщо Вам подобатися часто міняти зовнішність і підбирати відтінок волосся під свій настрій, то Ваш вибір – більш м’які тонувальні фарби. Вони не завдають шкоди волоссю, надають їм блиск і глибину кольору. Щадні відтінкові кошти витримують в середньому 4-8 процедур миття голови. Зате відразу після цього, Ви знову готові до експерименту з кольором. У вас невелика сивина? І це не проблема для відтінків фарб. Однак освітлити волосся на кілька тонів відтіночним засобів не під силу, і це, мабуть, їх єдиний мінус.

З. Для блондинок потрібні перманентні фарби

Якщо Ви вирішили стати яскравою блондинкою, то Вам знадобляться більш стійкі перманентні фарби. Ще краще, якщо волосся попередньо освітлити. Знебарвлюючі фарби видаляють пігмент волосся, роблять волосся більш крихкою. Такими фарбами можна користуватися часто.

Використовуючи освітлюючі фарби, не варто тримати їх на волоссі довше, ніж зазначено в інструкції. Колір від цього не стає світліше, а Ваші волосся однозначно відчувають себе гірше.

Також можна використовувати мелірування – освітлення окремих локонів. Вміла техніка фарбування додасть волоссю ефект натуральності, обсяг і глибину. До того ж мелірування менш шкідливо для волосся, ніж освітлення.

Якщо волосся ще до освітлення знаходяться не в кращому стані, то розумніше використовувати фарби з компонентами рослинного походження. Такі фарби більш щадні. Вони не зможуть перетворити циганку в біляву Барбі, але отримати з русявого волосся розкішний блонд – будь ласка.

4. Фарба повинна містити мінімум аміаку

Якщо Ви все ж вирішили використати стійку фарбу, то кращим варіантом буде використання фарби з невисоким відсотковим вмістом аміаку. Нема жахливого характерного запаху, шкіру на голові не пече, волосся залишаються шовковистим.

5. Після нанесення фарби не треба нічим накривати волосся

Через парникового ефекту можна спалити шкіру і коріння волосся. Допустимо використання целофановою шапочки тільки для більш глибоко проникнення натуральних фарб: басми і хни.

6. Не забувайте про коріння волосся після фарбування

Якщо у Вас після фарбування галузі коріння, то в першу чергу свою увагу потрібно приділити їм.

Наносьте фарбу, починаючи з зони потилиці. Коріння волосся фарбуються вперше, тому в інструкції до фарби потрібно вибрати час витримки, відповідне первинного фарбування. За 10 хвилин до закінчення цього строку рівномірно розподіліть нанесену фарбу по всій довжині.

7. Чітко дотримуйтесь інструкцій, які дає виробник

Не треба намагатися додати більше окислювача або перекису в окислювач. Колір однозначно не стане яскравішим, так і довше не протримається. А от відновлювати пожженые волосся вам доведеться однозначно, про новому фарбуванні взагалі доведеться забути на якийсь період. І це ще кращий варіант. У гіршому волосся будуть лежати у Ваших ніг, зате пофарбовані за вашим особистим рецептом.

8. Ніколи не вибирайте фарбу по приглянувшемуся кольором на коробочці

Одна і та ж фарба ніколи не дає однаковий відтінок у різних людей. Звіртеся з каталогом, запропонованих виробником лінійки фарб. Якщо боїтеся помилитися, вибирайте фарбу на тон світліше, так точно не перетворитеся в пекучу брюнетку замість бажаного каштана.

При фарбуванні колір пігменту волосся змішується з кольором фарби. Якщо не врахувати цього, то можна отримати несподіваний результат. Наприклад, бажаючи зафарбувати жовтизну, ви вибираєте попільну фарбу (пігмент «попелу» синій). Згадуємо уроки малювання – жовтий + синій. Так, правильно, зелений. Ви дійсно прагнули до цього?

Якщо Ви не впевнені, що розберетеся з тонами і пігментами, то зверніться за допомогою до професіонала. Він дасть кваліфіковану пораду по поєднанню квітів, фарбування та догляд за волоссям.

9. Не потрібно забувати про натуральних барвниках

Якщо волоссю потрібно дати перепочинок від агресивного впливу стійких фарб і довготривалих укладок, а змінити спосіб все ж хочеться, Вам на допомогу прийдуть натуральні барвники. Хна може надати відтінки від природного рудого до червоного. Якщо змішати хну з басмою, то можна домогтися каштанового відтінку, басма сама по собі зробить волосся красивого темного відтінку. При цьому ви отримуєте ще й лікувальний ефект, так як ці натуральні барвники зміцнюють волосся, зменшують їх випадання і оздоровлюють шкіру голови.

10. Якщо пофарбували волосся — не забувайте за ними доглядати

Не забувайте, що догляд за фарбованим волоссям – це не тільки миття та підтримання бажаного кольору. Перед сушінням добре скористатися незмивною кондиціонером. Він пригладить кутикулу і полегшить розчісування і укладання.

Фарбоване волосся потребують постійного харчуванні й зволоженні, тому не зайвими стануть зміцнюють бальзами і маски для волосся. Можна провести курс прийому вітамінів, це дасть харчування волосся зсередини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: