Що робити якщо я — дура?

Поняття «дура» — це просто дурна жінка або дівчина. Таке поняття може бути або суб’єктивною думкою, або ж бути так можуть вважати пару чоловік з будь-якого оточення. Що робити, якщо ви або ваша подруга дура, спробуємо розібратися далі.

Що робити, якщо я дура? – хм… якщо ви ставите це питання собі і посміхаєтеся, то все чудово. Але, якщо це питання поставлене з сумом, то варто задуматись над цим. Є привід дійсно вважати себе дурепою?

Я думаю, що я дура

Я думаю, що мало людей зможуть сказати – так, я така за такою причини. Так що заспокойтеся – ви не дура. Що робити, якщо це так – це поняття розтяжне. Ви можете собі таке питання задати, якщо зробили, якусь дурість і переживаєте за це. Повірте, дурепи про обдумування своїх «косяків» не заморочуються. Інша справа, якщо ви постійно задаєте собі це питання. Я знаю, що напишу дурість, але розберіться в собі, попросіть близького друга поговорити на цю тему. Повірте, з боку видніше. Подруга або друг вам допоможуть обов’язково.

Моя дівчина дурна, що робити

Кидайте її або поясніть їй свою позицію, або ж ви сам такий, що може виявитися правдою. Чому ваша дівчина дурника? Може ви самі її довели до цього?

Подумайте. «Моя дівчина дурна, що робити?» — і таке буває. Причина може бути і в тому, що вона просто красива, шикарна дівчина, але інтелектуально бідна. Тоді вона дійсно – тупить, з нею нема про що поговорити, вона може тільки красиво одягатися і все. Я завжди дотримуюся думки, королева у короля, коза у барана. «Моя дівчина дурна, що робити?» — задумайтеся над цим. Може, дійсно не варто мучити обидві сторони. Негативну думку про кого-то в позитивне переходить дуже рідко.

Що робити, якщо сестра ….

У мене самої брат. І я не можу бути впевненою, що він не загугливал це питання. Брат і сестра – це завжди сутички і діалоги — позитивні і негативні. Ваша сестра дійсно може бути дурепою, це не виключено.

Дурника – це не завжди обмежена інтелектуальна сторона розвитку дівчини. Вона може бути дурепою саме в якійсь одній ситуації. «Що робити, якщо знову ж таки, це ваша суб’єктивна думка, оскільки інші ваші знайомі можуть її такою і не вважати.

Що робити, якщо дружина ….

Бачили очі, що вибирали… дружина дура – це недалекоглядність вирішення будь-якого конфлікту, гальма, це і відсутність розуміння будь-якого заданого питання.

Якщо дружина дурника – нікуди ви не дінетесь. Це на все життя або розлучення, що дуже неприємно. Якщо вас оточує дружина і теща-дура, то ви центральний дурень. «Що робити, може вона не така???? Ви в цьому впевнені?

Може вона просто розумніший за вас і це вас дратує? Добра, спокійна жінка, яка не є лідером, не завжди дурна. Робити помилки і переживати за них – це не ознака дурепи. Інше питання – вона не може відповісти на елементарне питання, влаштовує скандали просто так, доводить вас до агресії, спеціально викликає на конфлікт. Так, це дурна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: