Що робити якщо пропало сексуальне бажання

» Ні, немає. Тільки не зараз! » — скільки хлопців чують щодня цю або такі фрази. Що ж ховається за цими словами?

А починалося все примітно – на свиданьице літали, цілувалися, як діти, по частині сексу били рекорди в швидкості. Після закінчення часу, всі кудись пішло. Бурхливі ночі змінилися спокійною дрімотою в інтернеті або в’язанням.

Втома від роботи, дітей, сімейних турбот та інше. Тут не до зривання одягу один одного, не хто б не чіпав і дав спокійно виспатися перед таким шаленим днем. І головне, що в цій ситуації напружує – любов ще жива і пара разом тільки через любов. Зради на стороні навіть не хто не замишляє, але відсутня секс в сім’ї і це основна проблема даної сім’ї.

Прийнято чомусь вважати, що тільки на сексі тримаються міцні сімейні відносини. Однак життя говорить, що це переконання далеко не правда. Сім’ю можуть тримати загальні турботи про дітей, спільні інтереси, розуміння і інші почуття, які вони відчувають один до одного.

Зазвичай таке відбувається в сексапільної життя сімейної пари після кількох років спільного життя. Як не сумно, до цього часу сексуальний потяг переростає в щось інше – обопільні любов, дружбу, повагу і пр. Секс може існувати, але тільки тоді до цього розташовує обстановка, настрій, час, зрештою, і т. д. Жінки в цей період перевантажені роботою, розподілом кар’єри, вихованням дітей, тому бажання до сексу відходить на 2-ий, а то й на третій план.

Постійно » палати » на вогнищі кохання вже немає часу і сил. Чоловік у такому разі вважає себе постраждалою стороною. Адже він не забуває, як його дружина палала до нього пристрастю і постійно була готова розділити його запал на початку їх відносин. Він згадує її кокетливі погляди, спокусливі пози і пристрасть в сексапільних розвагах. Він прагне до продовження і нехочет розуміти, від чого в цей момент все інакше. Замість пристрасної партнерки поруч з ним все ще чудова господиня, дружина, подруга, але вона воліє сидіти в інтернеті, дивитися телевізор. Чоловік обурюється: вона могла б вийти заміж не за нього, а за телевізор.

Головне, щоб пара не брала ситуацію як трагедію особисто для кожного. Це не так. Потрібно неодмінно обговорити ситуацію і знайти вихід. При необхідності звертатися до фахівців. Можна пограти в гру: заборонити собі інтимні стосунки з партнером. Можна надавати їй знаки уваги. Наприклад, легкі дотики, ласки і поцілунки. Через кілька днів такої чуттєвої » терапії » з’являються лише грайливі думки. Тепер можна продовжити другий етап терапії – догоджати оголені тіла, але цуратися статевого контакту. Це важко, але саме такі дії здатні розпалити колишню пристрасть.

Якщо є любов і бажання зберегти сім’ю, то і методи знайдуться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: