Що робити? Улюблений не відповідає на телефон

Ваші стосунки на піку розвитку. Ви любите і улюблені. Здається, це назавжди. Але раптом обранець починає поводитися дивно…телефон….

Телефон…..

Що відбувається? Чому, вчора ще такий палкий і пристрасний, він не бере телефон, не передзвонює і не знаходить часу для зустрічей? Можливо, ви зробили одну з традиційних помилок початку відносин. Адже чоловіки і жінки по-різному сприймають тільки що зав’язавшийся роман.

ВСЯ СПРАВА В ГОРМОНАХ

Вчені довели, що діяльність клітин нашого мозку організована по-різному. Спочатку пару захльостує пристрасть, за яку відповідає гормон тестостерон. А пізніше за справу береться окситоцин, що забезпечує наявність ніжності і ласки у відносинах, і починається романтична любов.

Основна відмінність між ними полягає в тому, що чоловіки зазвичай довше, ніж жінки, затримуються на стадії пристрасті. Тобто, коли він все ще думає про секс, вона вже готова до знайомства з батьками. Але це зовсім не означає, що чоловік не замислюється про серйозні стосунки. Ще як замислюється! Просто ми думаємо по-різному. Щоб не відлякати приємного людини, потрібно просто більше його розуміти і дотримувати нескладні правила.

ВИПРАВЛЯЄМО ПОМИЛКИ

1. Не варто через тиждень після першої зустрічі будувати довгострокові плани, навіть якщо події розвиваються дуже бурхливо. Не забивайте поки голову питаннями: «Кого запросимо на весілля?», «Які кільця краще купити?», «Де будемо жити?», «Кого заведемо — собачку, кішечку, рибок або… малюка?».

Рада. Ні в якому разі не озвучуйте подібні питання своєму обранцеві. Повірте, на початку роману коханий навряд чи вигадує імена вашим майбутнім дітям. Швидше за все, його мозок розбурхують сексуальні сцени з вашою участю. І він пристрасно бажає втілити їх у життя.

2. Не ідеалізуйте партнера.

Перестаньте подумки вкладати в його уста монологи героїв з любовних романів. Так можна і до наукової фантастики додуматися.

Рада. Не варто чекати від нього слів, яких він ніколи не вимовить. Закохані схильні ідеалізувати один одного. І ваш коханий — звичайна людина, а не виключення з усіх правил. Так само як і ви. У його мріях ви говорите те, що він хоче почути. А реальність може сильно його розчарувати. Вихід із ситуації простий — вчіться слухати і чути один одного. Так простіше вести розмову.

3. Не нав’язуйте.

Не дзвоніть йому і не відправляйте гігабайти навіть дуже милих СМС. Залиште телефон в спокої. Звичайно, коли почуття переповнюють і гормони грають, хочеться виплеснути їх на предмет своєї пристрасті. І на перших порах ці милі послання будуть навіть приємні йому. Але краще пишіть визнання на папері і нещадно складайте в ящик столу. Перечитаєте через якийсь час і самі посмієтеся — гормони творять чудеса з нашими розумовими здібностями.

Рада. Дозвольте йому бути чоловіком, завойовником і приборкувачем. Чим більше він зараз докладе зусиль, тим сильніше буде вас цінувати. Нехай хвилюється і кидає нетерплячі погляди на свій телефон в очікуванні звісток з Венери. Така поведінка не тільки полоскоче нерви, але і пристрасть підстьобне.

4. Не признавайтеся своєму обранцеві в любові.

Після першого ж фізичного контакту. І не клянчити в нього постійно зізнань у коханні і докази вірності.

Рада. Врахуйте: чоловіки взагалі не схильні кидатися словами. А вже в запалі пристрасті змушувати його аналізувати глибину ваших відносин помилково. Раптом і правда задумається завдяки вашим старанням? І хто знає, до яких висновків він там прийде? Як кажуть, не буди лиха, поки воно тихо.

5. Не розповідайте йому про своїх колишніх.

Навіть якщо він дуже цікавиться. Отделайтесь загальними фразами на кшталт «Милий, коли я з тобою, у мене трапляється короткочасна амнезія на події, дати, імена, явки, паролі». І вже точно не варто заводити розмову на цю тему і порівнювати своїх чоловіків: представники сильної статі терпіти цього не можуть.

Рада. Коли чоловік запитує про колишніх, він бажає почути щось на кшталт «Ти мій єдиний і неповторний, все інше суєта». В крайньому випадку, можна додати «Був один, але стерся з пам’яті, як тільки я тебе побачила вперше…».

6. Дайте йому трохи волі.

Не слід дзвонити в телефон благовірному по 10 раз в день, контролюючи кожен його крок, — це зруйнує навіть саму велику і світлу любов.

Рада. Не досаждайте йому питаннями: «Дорогий, я дзвонила тобі 5 хвилин тому, чому ти не брав слухавку? Де ти був?» «Ти думав про мене?». Можливо, він ще потерпить вашу нав’язливість якийсь час, а потім просто відключить телефон і зникне.

Залиште Вашу думку про статтю

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: