Шоколадне обгортання

Останнім часом дуже популярним стає шоколадне обгортання. І не випадково. З самого дитинства ми любимо шоколадні цукерки, смачні шоколадки в подарунок. Саме з шоколадом асоціюються свята і гарний настрій. А в Японії на День Св. Валентина, коли дарують шоколад, то зізнаються в коханні. До того ж шоколад сприяє поліпшенню настрою — в крові виробляються всім відомі гормони щастя – ендорфіни. Вважається, що кардинал Рішельє в сімнадцятому столітті використовував шоколад як ліки для лікування селезінки.

Шоколад зараз відомий в самих різних видів: гарячий, плитка шоколаду, гіркий і з какао бобами, білий і чорний, молочний і з безліччю начинок. Однак,шоколад можна використовувати не тільки для внутрішнього застосування, але також і для зовнішнього. Як кремової основи какао-масло застосовується давно. Какао-масло надає на організм тонізуючу дію, до того ж кофеїн і танін сприяють спалюванню целюліту і покращують стан шкіри. По всьому світу в СПА активно застосовується такий інгредієнт, як какао-масло.

Шоколад має масу переваг перед іншими інгредієнтами для обгортань. Безумовно, обгортання водоростями або грязьові процедури – корисні, однак, шоколад має дуже приємний запах і надає ароматерапевтичний ефект. Дуже важливо, щоб процедура була корисна. Але також важливо, щоб вона виявилася і приємною. При запаху шоколад , як правило , прокидаються самі приємні відчуття і поліпшується настрій, людина розслабляється.

До того ж, згідно з дослідженнями вчених, какао — продуктах, що містять знаходяться антиоксиданти – поліфеноли, які захищають стінки кровоносних судин і клітинні мембрани. До того ж шоколадне обгортання допомагає скорегувати нерівності фігури. У тілі виробляється колаген і еластин, які омолоджують і зміцнюють шкіру і весь організм в цілому. Шоколадне обгортання сприяє виведенню з організму зайвої рідини і токсинів. На шкірі зменшаться розтяжки, зменшиться целюліт.

Як же проводиться шоколадне обгортання? На початку, пілінг робиться для того, щоб завдати шоколад на чисту шкіру. Ороговілі частинки слід заздалегідь видалити, щоб корисні речовини глибше проникали в шкіру. Після пілінгу на тіло наноситься спеціальна шоколадна маса, розтоплена на паровій бані. Вона буде дуже теплою і приємно наноситься на тіло. Потім тіло обертають плівкою і накривають термо-ковдрою. Тепер тіло буде в теплі – саме час розслабитися і насолоджуватися. Потім шоколад змивається. При бажанні робиться загальний масаж. Також існує холодне шоколадне обгортання. Замість гарячої маси на шкіру наноситься холодна шоколадна маса.

Деякі поради для більш гарної процедури шоколадного обгортання: не варто їсти до і після процедури кілька годин, бажано не йти в солярій в найближчі 8 годин після обгортання.

На основі шоколаду робляться шоколадні обгортання, пілінги – нерідко з додаванням кави, косметичні муси, тоніки і маса інших засобів по догляду за шкірою. Також шоколадні обгортання можна робити і в домашніх умовах. Для цього потрібно 150-200 грам какао розчинити в підлогу літрах води. Шоколадна маса наноситься на проблемні зони. Тіло вкривається целофаном. Через 15 хвилин можна йти в душ. Бажано потім накритися ковдрою або деякий час побути в теплому халаті.

Шоколадне обгортання покращує кровопостачання, призводить тіло в тонус, додає заряд енергії та бадьорості. До того ж шоколадне обгортання доставить справжнє задоволення. Вже від одного аромату шоколаду настрій поліпшується. Приємно відчувати себе в шоколаді!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: