Скільки спить дитина в два місяці?

Скільки спить дитина в два місяці спробуємо розібратися.

Із другого місяця життя дитина, як правило більше спить вночі, а денний сон у нього чергується з періодами неспання. Тому батькам важливо організувати правильне чергування цих періодів. Сон — це гарант збереження здоров’я дитини та її правильного розвитку. Неспання теж дуже важливо для дитини, так як він отримує нові враження і він втомлюється, а сон допомагає йому набратися нових сил, що важливо для підтримання його активної діяльності. Не доспавший дитина стає дратівливою, часто вередує, багато плаче, що не додає позитиву у його розвиток.

У два місяці дитина спить не менше вісімнадцяти годин на добу, причому десять-дванадцять годин припадають на нічний сон. Вдень йому потрібно три-чотири періоди сну тривалістю близько двох годин. Ці цифри відносні. Кожна дитина — це індивідуальна, самостійна особистість і режим сну відповідно у всіх різний: один, наприклад, спить менше, але при цьому висипається,а другий спить довше і при цьому знаходиться в стадії постійного недосипання, багато вередує і погано засинає в наступний раз. Як стверджують психологи це залежить від багатьох причин: насамперед від типу нервової системи і від того, як дитина проводить час, коли не спить. Моя дитина в 2 місяці погано спав до того моменту, поки ми його не хрестили. Так, ось така дивина. Поки малюк був не хрещений, він постійно вередував, не спав, не хотів їсти, хрестини дитини пройшли, а разом із ними пройшли і недуги.

Бажано, щоб дитина не тільки у двомісячному віці, але і в будь-якому віці звикав засинати в один і той же час, і робив це спокійно без капризів. Якщо дитина часто погано засинає, перевірте, може його потрібно переодягнути, може його мучать скупчилися гази, а може його не влаштовує температура в кімнаті, в якій він спить. Перед сном кімнату дитини слід добре провітрити. У теплу пору року бажано залишати кватирку відкритою. І пам’ятайте, діти добре сплять не тільки, коли свіжо, але і безпосередньо на свіжому повітрі, тому частіше гуляйте зі своєю дитиною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: