Скоринка на голові у малюка

Іноді на голові у малюків першого року життя з’являються жовтуваті або білуваті скоринки .
Основна причина їх виникнення – підвищена секреція сальних залоз. Неправильний догляд, найкращий косметичний засіб або схильність малюка до алергії також можуть провокувати утворення
таких кірочок.

При правильному догляді ви легко впораєтеся з ними. І у малюка швидко виростуть хороші, шовковисте волосся.

Необхідно приблизно за 30 хвилин до купання змастити скоринки маслом (будь-яке дитяче підійде). Під час купання терти це місце спеціально не потрібно, просто вимийте з милом. А після купання вычешите ці скоринки спеціальної дитячої гребінцем з натуральним ворсом. Якщо документів було багато, то вони можуть пройти вже після одного такого купання.

Кілька причин, чому можуть з’явитися скоринки:

  • Дитина постійно насит шапочку, навіть вдома. З-за того, що він потіє, на лобі і на потилиці у нього можуть з’являтися все нові і нові скоринки.
  • Ви миєте голову малюку запашним шампунем яскравого кольору. Не виключено, що саме він викликає роздратування. Насичений колір і сильний запах косметичного засобу говорить про високому вмісті в ньому ароматизаторів і барвників. На них-то й реагує ніжна дитяча шкіра.
  • Ви кожен день купаючи дитину миєте йому і голову теж. З-за цього шкіра може пересихати, і як наслідок себорейний дерматит тільки посилюється.
  • Ваша дитина схильна до алергії? Майте на увазі, що у маленьких алергіків імунітет слабкіше, тому скоринки з’являються частіше і довше не проходять. А причиною їх виникнення може стати навіть введення прикорму.

Якщо ви все перераховане вище ви виключили, а скоринки все одно залишаються, то треба проконсультуватися з лікарем, і він призначить ефективне лікування.

І ще трошки симпатичних фото

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: