Службовий роман

Оскільки більшу частину часу ми проводимо на роботі, то волею чи неволею особисте життя частенько намагаємося влаштувати там же. Чим обертаються такі відносини?

СЛУЖБОВИЙ РОМАН

До офісної любові ставлення різне: хтось це вітає, хтось засуджує, хтось залишається абсолютно байдужим. Але істина в тому, що службові романи були, є і будуть. А якщо подібні витівки Амура зустрічаються часто-густо, краще на досвід тих, хто вже пройшов таке «випробування», вивчити всі позитивні і негативні складові процесу і вирішити — чи потрібно таке особисто вам або краще утриматися.

Почнемо… з кінця. Що буває на фініші службового роману? Все що завгодно: від урочистого походу закоханих під вінець до скандалу зі звільненням, нервовим зривом і довгим «хвостиком» сумнівної слави. Але повторимо, якщо заздалегідь бути готовими до різних варіантів розвитку роману на службі, можна уникнути негативу.

СПОЧАТКУ ПРО ПЛЮСИ РОМАНА

♦ Якщо ви кожен день будете збиратися на роботу з очікуванням зустрічі з коханою людиною, то, звичайно, будете намагатися виглядати якомога краще. Значить, це прекрасний стимул стежити за собою і стильно одягатися.

♦ Ранковий дзвінок будильника в робочі дні всякий раз буде звучати для вас звабно і сексуально.

♦ Роботу ви будете намагатися виконати швидко, акуратно і якісно. Адже тоді вивільниться час для розмови, «перестуку» по асьці (скайпу тощо) або навіть коротких обіймів з коханим.

♦ Ви не станете поспішати додому, оскільки, знаходячись в офісі, відчуваєте себе немов на побаченні. Адже ваш єдиний поруч.

♦ У вас колосальні можливості в короткий термін дізнатися багато про кохану людину, подивитися на неї під різними кутами зору, з’ясувати, як ставляться до нього колеги (підлеглі). Хіба реально таке з якимось новим знайомим?

Що ж, цілком вагомі «за». Але крапку ставити рано, оскільки є ще і маса «проти».

МІНУСИ СЛУЖБОВОГО РОМАНУ

♦ Ваші стосунки, як би ви їх не приховували, все одно розвиваються (або закінчуються) на очах у співробітників-колег, начальства.

І вони навмисне або випадково впливають на ваш роман. Тобто, якщо об’єкт бажання працює разом з вами, ваше особисте життя, як це не сумно, стає вже… не зовсім особисте.

♦ Є велика небезпека викликати роздратування або навіть ненависть колег. Адже цілком ймовірно, що у них теж були або є плани на вашого коханого.

♦ Якщо коханий поруч, це може не тільки стимулювати вашу трудову діяльність, але і сильно від неї відволікати, що здатне спричинити за собою серйозні кар’єрні проблеми.

♦ У разі негативного результату відносин вам буде значно складніше пережити розрив. Кожен день бачити людину, з якою все закінчено, — велике випробування…

♦ Як на Заході, так і у нас начальство все ще не схвалює службові романи і, як правило, робить все для звільнення одного з учасників або обох «щасливців». До речі, це стосується і роману з керівником — йому навряд чи сподобається, якщо ви залишитеся у фірмі після того, як його пристрасть вщухне.

♦ Приготуйтеся до того, що на час свого роману ви можете стати… невгасаючим ньюсмейкером організації, в якій працюєте. Вам, можливо, почнуть ставитися як до героїні мильної опери. Ну як не обговорити вранці наступну серію?

МАТИ АБО НЕ МАТИ?

Відповідь на це питання, як завжди, простий — думайте самі! І подивіться на своїх знайомих. Напевно серед них знайдуться ті, хто знайшов своє довге особисте щастя саме на роботі. Втім, є й ті, кого неабияк обпалили стріли офісного Амура. А хтось залишився посередині — інтрижка на службі не зайшла далі флірту, залишивши приємний післясмак, але і не особливо вплинула на долю. І останнє, до речі, дуже непогано! Адже легкий флірт привносить в життя гостроту, драйв, підвищує самооцінку, при цьому не загрожує серйозними наслідками.

Залиште Вашу думку про статтю

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: