Спекотна Африка у вас вдома

Африка – приголомшливе місце з незвичайними людьми і чудовими краєвидами. Побувавши хоч раз в Африці, ви ніколи її не забудете і напевно захочете внести в свій інтер’єр частинку африканської культури. В інтер’єрі, який просочений духом Африки, повинні переважати натуральні матеріали або їх імітація, а також помаранчеві, теракотові, зелені і фіолетові кольори. Текстиль варто вибирати з африканськими мотивами, а на підлогу замість традиційних килимів покласти шкури тварин.

Почніть з вибору підлог для вашої квартири в африканському стилі, відмінно підійдуть дерев’яні підлоги, а також підлоги, стилізовані під кераміку або камінь, теракотового або пісочного кольору. Якщо поміняти підлоги зараз немає можливості, то використовуйте килими з африканськими мотивами або застеліть підлогу шкурами тварин.

Щоб оформити стіни для початку визначтеся з мотивом, це може бути африканський захід або джунглі. В залежності від мотиву виберіть колірну гаму для ваших стін, вони можуть бути жовтого, кремового, теракотового, шоколадного, червоного, бежевого, пісочного, зеленого, сірого і оранжевого кольору.

Меблі для квартири в африканському стилі варто вибирати простого дизайну, але з натуральних матеріалів: червоного дерева, горіха або тика. Не купуйте занадто багато меблів, інакше ви ризикуєте перенавантажувати простір. Диван і крісла краще всього вибирати з оббивкою з шкіри темно-коричневого кольору або більш нейтральні тканини з льону та бавовни. Добре буде виглядати плетені меблі світлих тонів з покривалами в яскравих африканських мотиви. В африканському інтер’єрі немає місця фіранкам, але якщо ви все-таки хочете їх повісити, то виберіть світло-бежеву органзу і серпанок, щоб зробити вигляд мережі на вікнах.

В якості прикрас для африканського інтер’єру підійдуть маски, статуетки і картини, однак з вибором таких речей варто бути обережними, адже деякі з них можуть використовуватися для ритуалів і шаманізму, тому по не знанню можна прикрасити свій будинок талісманом, хто кличе злих духів. Якщо ідея завести в квартирі злих духів вам не подобається, то виберіть більш нейтральні фігурки диких тварин: слонів, зебр, жирафів або носорогів, виконані з каменю або дерева. Повісьте на стіни картини з африканськими тваринами, гобелени або килими ручної роботи, на полицях поставте фотографії диких тварин або неприборканої природи Африки. Гідним завершенням картини стануть живі рослини в красивих глиняних горщиках, які створять в вашій квартирі атмосферу природності і натуральності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: