Спосіб підняти свою самооцінку

Я впевнена, що у вас бувають періоди в житті, коли ви відчуваєте себе пригніченою. І не важливо чому це відбувається, важливо лише знати що потрібно робити в такі моменти, щоб підходячи до дзеркала, дивитися на себе і посміхатися, незважаючи ні на що.

Самооцінка є основною проблемою для багатьох жінок, так і чоловіків теж. Низький рівень оцінки самого себе здатний значно знизити ваш потенціал, що в свою чергу, може згубно позначитися на реалізації задуманих планів, і змусити вас жити життям, яка не виправдовує ваші очікування.

Ну що, впізнали себе?

Якщо так, значить ви як і більшість жінок билися зі своєю самооцінкою протягом багатьох років, ви намагалися знайти нові способи відчути себе щасливішими. І може бути, деякі з них навіть працювали протягом певного часу. Але, що ж робити, якщо перепробувавши купу порад, ви так і не стали щасливішими?

Створення списку «Я єсмь»

 

Якщо ви хочете стати трохи краще, і бути в змозі йти з гордо піднятою головою, а зараз сядьте і складіть цей список! Це лише здається дурістю, але варто лише спробувати, і ви побачите, як легко простий список може вплинути на вашу самооцінку.

Візьміть аркуш паперу і вгорі напишіть «Я». Далі, перерахуйте все те, чого хочете досягти. Не потрібно писати цілих поем, пишіть чітко і коротко. Наприклад, якщо ваші бажання пов’язані з кар’єрою, пишіть «Я успішний адвокат» або «Я кращий працівник компанії«, якщо з особистим життям -«Я хороша мама» або «Я любляча дружина«.

Не бійтеся редагувати список, це абсолютно нормально включати в нього щось нове або видаляти більше не актуальне — цього ви створюєте себе. Записуйте в список те, чого хочете досягти, адже навіть проста запис на аркуші паперу може зробити ваші мрії більш реальними! Але просто записувати мало, потрібно робити щось ще, щоб перетворити думки на папері в реальність: щоранку читайте свій список. Почніть з «Я» перед кожним записом. Відчуйте і повірте в це. Уявіть собі, що ви саме той чоловік, який описаний на вашому аркуші. І дуже швидко ви помітите зміни не тільки у своєму настрої, але і в результатах, які в змозі досягти. По суті, читаючи список, ви навчаєте свій розум, допомагаєте собі матеріалізувати свої мрії. І зовсім скоро ви відчуєте себе іншим людина. Пройде час і ви будете задаватися питанням:

Чому я колись мала низьку самооцінку?

Але це буде вже в минулому.

Хороший відпочинок з подругами

 

Коли людина пригнічена — важко бути душею компанії. Тим не менш, в такому стані саме спілкування та відпочинок з подругами будуть дуже до речі. Тому, піднімайтеся зі стільця і швидко в гості до близьких подруг! Кращі подруги допоможуть вам зануритися в сприятливе середовище для підвищення самооцінки. Але не потрібно починати розповідати історії про чоловіків або просто розпускати плітки про кого-небудь. Поговоріть краще про якості, які цінуєте один в одного.

Є кілька способів досягти цього. Пограйте в гру, в якій кожна подруга має розповісти приємні риси характеру граючих. І змагайтеся, хто набере найбільше компліментів.

Або пограйте в гру, в який всі учасниці складають письмову характеристику одного з гравців. І кожна з подруг опише те, як бачить вас зі сторони. Так, може це звучить трохи безглуздо, але погодьтеся, іноді дуже приємно чути як сприймають вас оточують.

Вплив самостійності на внутрішній стан

Ніщо не може похитнути вашу самооцінку більше, ніж робити те, що дуже важко для вас. Проте, коли ви займаєтеся тим, чим процвітаєте, у вас з’являється почуття виконаного обов’язку. Улюблене заняття нагадує вам, що, хоча ви не найкраща в чому-небудь, є речі, в яких вам немає рівних.

Так що, якщо ви страждаєте від низької самооцінки, настав час зміцнити свої позитивні якості, займаючись тим, в чому ви розбираєтеся без тіні сумніву. Може бути, ви непогано граєте на музичних інструментах, добре танцюєте — не важливо, займіться цим! Нехай ваш розум насолоджується тим, що вміє робити дуже добре. Відчуйте себе експертом у цій галузі, і ваша самооцінка відразу ж зросте.

Це теж саме, що посміхатися, коли хочеться плакати. Навіть якщо ви не відчуваєте радості, ваш розум усвідомлює жести тіла і перебудовується відповідно з ними. Це як якщо б ви перетворювали себе зовні всередину. Ви починаєте відчувати себе добре, тому що ваше тіло відчуває себе добре, бо так наказав йому розум.

Самоповага важко підняти, але складно-не означає неможливо! Спробуйте ці три поради, і ви почнете любити своє відображення в дзеркалі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: