Способи активізувати мозок

Сьогодні я хочу розповісти вам про декілька простих способів змусити мозок працювати активніше і продуктивніше, які не потребують ніяких дій від самого мозку.

Сумніваєтеся, що таке можливо? Як не дивно, так!

1. Займайтеся спортом.

Майже п’ята частина кисню, що потрапляє у ваш організм, йде безпосередньо на харчування вашого мозку. Чим більше організм насичується киснем, тим сильніше працює мозок! Найкраще в даному випадку працюють кардіо-тренування (біг, бігові лижі, біг на еліптичному тренажері ( читайте статтю Як вибрати бігову доріжку) або улюблена мною ходьба пішки) і йога.


2. Харчуйтеся правильно.

Не секрет, що деякі продукти корисніші, ніж інші. Але є продукти, які корисні не тільки для тіла, але і для мозку. Запам’ятайте або запишіть список речовин і продуктів, найбільш необхідних для його повноцінної роботи:
Білок: основне паливо для мозку. Навіть якщо ви на дієті, невелику кількість білка обов’язково повинно бути в меню.
Вітаміни: A для клітин, B для зростання нейронних зв’язків, C для підтримки функцій мозку, E для запобігання його зносу.
Для різних функцій мозку також корисні цинк, амінокислоти і магній.
Риб’ячий жир, який багатьом з нас доводилося ложками пити в дитинстві, теж корисний для мозку.

Необов’язково пити його в чистому вигляді, досить просто включити в свій постійний раціон трохи риби.

3. Відпочивайте.

Як і будь-який механізм, мозок не може працювати на 100% безперервно. Для того, щоб добре працювати, він повинен добре відпочивати. Найкращий спосіб відпочинку це, звичайно, сон: я вже писала раніше, наскільки важливо регулярно висипатися. Якщо ви не можете виспатися вночі, спробуйте в середині дня виділити трохи часу і подрімати 15-20 хвилин. Найгірший спосіб відпочинку для мозку (сюрприз!) перегляд телевізора.


4. Займайтеся любов’ю.

Секс це не просто спосіб дати мозку відпочити і відволіктися від щоденних справ. Під час занять любов’ю в кров викидається величезна кількість гормонів (наприклад, окситоцин і дофамін), що багаторазово підвищує креативні здібності мозку.

5. Знайдіть те, що вас стимулює.

Неважливо, що це буде: музика, рух, запахи чи відчуття.

Знайдіть щось, що стимулює саме вас, і приймайте регулярно як ліки. Якщо це запахи, обладнайте робоче місце аромалампою або тримайте при собі трохи ароматичного масла. Відомо, що мозок сильно стимулюють запахи цитрусових і м’яти, а також рожевий колір.

Залиште будь ласка свою думку про статтю

Як відновити сексуальне життя

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: