Сучасна мода розміру плюс

Повторю те, що і так всім давно відомо: реальна жінка гарна в реальних розмірах. Кожна жінка красива по-своєму. Я знаю багато струнких жінок, які ненавидять своє тіло, багато вдаються до збільшення грудей, одна моя подруга навіть носить м’яке нижню білизну, щоб візуально збільшити обсяг джинсів. Вона не відчуває розради, коли я кажу їй, що її параметри як у моделі (а це дійсно так). Правда в тому, що жінки і чоловіки бувають самих різних форм і розмірів, і це не має нічого спільного з красою. Засоби масової інформації створили галас досконалого тіла, бездоганної шкіри без зморшок, стрункої фігури, подовжених ноги, опуклостей ззаду і пишності спереду. Покажіть мені хоч одну жінку, яка насправді має такі розміри? Не потрібно тільки ставити в приклад барбі на показах мод, адже це не справжні жінки, а нещасні пустушки.

Що досяжно насправді — це свій власний стиль. Розмір і форма не мають нічого спільного з модою звичайної жінки; стильний гардероб — ось що важливо. В модних колах часто говорять, що потрібно позбавлятися від старого одягу, т. до. вона вийшла з моди. Я не згодна з цим, мода циклічна, що виходить з моди, а щось приходить назад. Якщо одяг не втратила свого зовнішнього вигляду, немає ніякої розумної причини, щоб розлучитися з нею і бігти в магазин за черговою модною новинкою. Я досі ношу джинси, які були куплені 4 роки тому, вони зношені, але зате дуже зручні і просто шикарно виглядають на мені.

Я лише порекомендую не носити невідповідну за розміром одяг. Навіть якщо ви носите одяг на один розмір менше, в кінцевому підсумку в ній ви будете схожі на пишну булочку. Носіть свої розміри, не звертаючи уваги на своє марнославство, яке не лестить вашому тілу. Те ж саме з нижньою білизною. переконайтеся, що воно правильного розміру. Щільна одяг з часом може змусити жир осідати поверх неї, створюючи непривабливі опуклості. Не звертайте уваги на інших, просто любіть своє тіло.

Для моди розміру плюс, не бажані наряди, які занадто щільно облягають фігуру. Носіть одяг, що підкреслює лише загальний контур вашого тіла. Визначтеся, на чому б ви хотіли зосередитися, яку частину тіла виділити у вибраному вами стилі. Наприклад, носіння тонких мереживних кардиган поверх сукні додає якийсь романтичний штрих. Топи з деталізацією, не надто щільно облягають тіло, створюють просто шикарний вигляд, який зводить чоловіків з розуму.

Для зими, можете спробувати різні чоботи, будь-якої довжини і форми, куртки і шарфи. Не бійтеся експериментувати, застосовуючи різні стилі, поки не знайдете той, який доповнює вашу особу упевненістю. Нижче наведу кілька фотографій, які надихнуть вашу внутрішню модницю.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: