Технологія гарячого нарощування волосся

В основі методу гарячого нарощування волосся лежить спеціальна технологія, при якій мається на увазі використання кератиновых капсул для скріплення нарощених пасом. Відмітною ознакою італійського методу нарощування є надійне закріплення пасом на тривалий час без використання таких додаткових матеріалів як силікон і смола, які володіють низькою стійкістю до перепадів температур і вологості. В основі матеріалу для закріплення прядок зазвичай використовують спеціальний полімер, який на 43% складається з натурального речовини — кератину. Завдяки тому, що в процесі нарощування використовується кератин, пасма кріпляться на тривалий термін при дуже маленькому розмірі капсули. Розмір мікрокапсул може бути всього 3-4 мм! На прохання клієнтки, майстер сам може зробити капсули такого розміру, що вони не будуть видні крізь вашу зачіску. Такий раціональний підхід забезпечить найменший дискомфорт і суттєво поліпшить зовнішній вигляд вашого волосся.

Пасма клеять до коріння волосся під дією високих температур. Протягом 1-2 секунди кератин нагрівається і склеює накладну пасмом з вашими локонами. Весь процес триває близько 1-2 годин, в результаті чого до волосся прикріплюється від 75 до 200 прядок. На місці щеплення утворюється маленьке ущільнення, потім майстер забарвлює капсулу в тон натурального волосся.

Цей спосіб вважається одним з найбільш щадних. Фіксація пасм проводиться вручну або за допомогою спеціальних щипців. Гаряче нарощування волосся дозволить втілити Вашу давню мрію про довгою і густою шевелюрі в реальність.

Гаряче нарощування можна зробити на волоссі від 8 см завдовжки, при цьому їх можна подовжити до 70 см В залежності від густоти та ваших натуральних волосся майстер підбирає кількість додаткових пасом. Якщо Вам потрібно надати волоссю об’єм, не збільшуючи при цьому довжину, на це знадобиться близько 50-75 пасм.

Італійське нарощування дозволить поєднувати прядки різних тонів, створюючи при цьому ефект колорування або мелірування що, безсумнівно, прикрасить Вас. До речі, Вашим локонам не нанесется шкоду від тонування. Пам’ятайте про те, що під додатковими прядками продовжують зростання Ваші природні волосся! Нарощування за допомогою капсул нерідко роблять тоді, коли слід замаскувати сліди невдалої стрижки, оскільки цей метод дозволяє зробити нарощування майже на всіх зонах голови.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: