Телевізор і маленький телеглядач

З кожним роком телебачення розвивається все більше і більше. Випускаються нові марки, телевізор стає членом сім’ї.

Сьогодні вже нікого не здивуєш яскравістю і якістю зображення.

Якщо раніше перегляд телепередач був обов’язковим пунктом вечірнього проведення часу в кожній сім’ї, то сьогодні ця традиція не так актуальна.. Багато хто просто не встигають включити телевізор, а про всі новини дізнаються з інтернету або газети, стоячи в ранковій пробці. Мама, тато і я.

Телевізор

У той час як дорослі до телепередач охололи, діти не проти провести кілька годин перед цим захоплюючим ящиком. Особливо це стосується тих дітей, які обділені увагою батьків і не мають якихось інших занять. Мова не йде про відпочинок перед телевізором, проблема виникає, коли дитина починає зловживати переглядом телепередач. У багатьох сім’ях це дійсно є проблемою, з якою батькам доводиться боротися. Якщо ця боротьба їм не по зубах, то звертатися потрібно до сімейного психолога.

Сильно впливає телевізор на дитячий зір. Чим більше малюк сидить перед екраном, тим більше той псує його очі. Тому важливо, щоб телевізор був хорошої якості, який не опромінює дитини, зі стабільним і яскравим зображенням. Такими є телевізори samsung. Так само, стежте за тим, щоб малюк сидів на відстані від екрану. Прилипати до телевізора йому не можна, це має свої наслідку.

Для того щоб перегляд був безлопастным, потрібно встановити тимчасові обмеження на нього. Фахівці стверджують, що дітям до двох років краще взагалі не вмикати телевізор. Вони ще не можуть нормально зосередитися на чомусь одному, тому такий дозвілля їх тільки травмує. Багато матусі включають ящик для того, щоб в кімнаті був фоновий шум під час того, як дитина грає. Краще цього не робити. Дітям від двох до п’яти років можна дивитися телевізор приблизно п’ятнадцять хвилин. У віці шести років цей час можна збільшити до сорока хвилин. Краще, якщо перегляд буде розбитий на два сеанси.

Максимальна норма школяра становить півтори години перегляду. При всьому цьому, батьки повинні контролювати те, що дивиться їхня дитина. Дітям краще дивитися лише мультики і деякі освітні передачі.

Залиште Вашу думку про статтю

Дитяча посидючість і розвиток здібностей

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: