Темні кола під очима

Цілком можливо, що кожен з нас, хоча б раз прокинувшись вранці і подивившись на себе в дзеркало, був засмучений, виявивши неприємних «гостей» – темні кола під очима. Чому вони виникають? Вони є симптомами якогось захворювання або це просто особливості шкірного покриву навколо очей? А може це просто алергія? Такі питання можна ставити нескінченно, але краще всього звернутися за роз’ясненнями до фахівців, які точно зможуть визначити причину виникнення цього явища і розповісти про те, як з ним боротися.

На думку фахівців, існує ряд причин, по яких у людей можуть з’являтися темні кола під очима. Перша і одна з основних – це витончення ніжною і нещільної шкіри навколо очей, яка схильна до раннього старіння, згубному впливу зовнішніх факторів (сонячні промені, підвищена сухість повітря і т. д.). В результаті всіх цих процесів шкіра стає більш прозорою і кровоносні судини стають дуже помітними. Друга причина виникнення кіл під очима полягає в алергічних реакціях: на пил, пилок, різні частинки, які літають в повітрі, шість тварин і т. д. З-за таких алергічних реакцій ми часто починаємо терти очі, шкіра дратується і в результаті виходить відповідна реакція. Серед інших причин фахівці відзначають недолік заліза в організмі, недолік сну і генетичну схильність. Якщо у вас темні кола під очима регулярно і часто оплывают очі, то необхідно звернутися до окуліста, так як є ймовірність захворювання слізних каналів (досить небезпечне захворювання).

Існує цілий ряд корисних порад, які допоможуть зменшити, а в ряді випадків і зовсім позбутися від темних кіл під очима, які досить нескладно дотримуватися. По-перше, необхідно пити достатню кількість рідини і, перебуваючи на сонці, використовувати спеціальні сонцезахисні засоби: креми або гелі. Частіше давайте очам відпочинок, намагайтеся не перестаратися з роботою на комп’ютерах або з надмірним переглядом телевізора. Прикладайте до очей огіркові пластинки або охолоджені чайні пакетики, що принесе очам відпочинок і освіжить шкіру. Застосовуйте різні крему, особливо ті, які містять вітамін С і К, що допоможе не тільки живить ніжну шкіру, але і зміцнити стінки кровоносних судин. Можна також звернутися за допомогою до фахівців-косметологів, які пропонують різні методи лікування: микротоковую терапію (покращує лімфодренаж складних ділянок шкіри), лікування лазером (освітлює шкіру і рекомендується тільки в зрілому віці).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: