Топ-7 кращих зачісок для ділових жінок

Всі представниці прекрасної статі хочуть красиво і елегантно виглядати, однак, працюючи в офісі, жінки не можуть собі дозволити помітну одяг, а тим більше зачіску. Все повинно бути витримано в строгому вигляді, що не виходять за рамки пристойності, щоб відповідати робочій атмосфері. Але різноманітність красивих зачісок дозволяє ділової дівчині в наш час виглядати приголомшливо, а головне, не нудно.

Які ж зачіски можна носити для роботи в офісі?!

Діловий зачісці недозволено бути недбалою, і неакуратно виконаною. Вона повинна бути з чіткими лініями, суворої, елегантною, відповідати навколишнього зупинці, а також простою і зручною, щоб не заважала виконувати належну роботу.

Зміст статті:

  • 1 1. Класичний пучок
  • 2 2. Зачіска, що носить назву «Кінський хвіст»
  • 3 3. Універсальна коса
  • 4 4. Ще один варіант коси — «Колосок»
  • 5 5. Грецькі зачіски
  • 6 6. Зачіска під назвою «Валик»
  • 7 7. Зачіска «Риб’ячий хвіст»

Головною особливістю ділової зачіски є відкритий лоб і обличчя, що дозволяє не відволікатися на локони, а займатися своєю справою. Прикраси можуть бути включені в зачіску такого виду, однак у всьому потрібно знати міру.

Нижче представлені й описані найбільш ходові, ділові зачіски. З їх допомогою можна створити певний образ і стиль, який Вам підійде, і Ви в свою строгість зовнішнього вигляду зможете додати якусь родзинку, романтичність і вишуканість.

Отже, розглянемо запропоновані варіанти зачісок:

1. Класичний пучок

 

Працюючи в офісі, будь-яка дівчина робила собі таку зачіску, як пучок. Вона вже перевірена роками, і багато представниць прекрасної статі віддають перевагу саме їй. І це дійсно хороший вибір. Адже класичний пучок є дуже зручною, суворою і стриманою зачіскою. До того ж, весь цей перелік підходить саме для офісної атмосфери. Пучок, звичайно, виглядає досить просто, проте в той же час вишукано і витончено. Він додає до образу ділової дівчини легку романтичність.

Роблячи класичний пучок, можна завершити цю зачіску будь прикрасою (квіткою або красивою шпилькою), щоб якось урізноманітнити її. Його можна заплести високо або низько, як вам більше подобається. В якому б варіанті не був зроблений класичний пучок, він у будь-якому випадку завжди буде прекрасним доповненням до ділового образу.

2. Зачіска, що носить назву «Кінський хвіст»

Класичним варіантом ділової зачіски, яка завжди в моді, є кінський хвіст. Щоб її зробити, потрібно мінімум Вашого часу, а в результаті Ви отримаєте простий, але в теж час строгий варіант укладання волосся.

Щоб внести різноманітність в таку зачіску, можна поекспериментувати. Наприклад, взяти дрібні пасма і заплести їх в кіски. Також кінський хвіст можна злегка прикрасити, з допомогою затискачів або шпильок.

3. Універсальна коса

Також до ділового образу підійде така зачіска, як звичайна коса, яка знайома кожній слов’янської дівчини. Є велика кількість варіацій цієї зачіски, такий багатий вибір дозволить підібрати варіант, який підходить саме Вам.

Можна заплести звичайну класичну косу, або так звану «косу навпаки», більш відому, як французька коса. Якщо навчитися плести даний варіант зачіски, то згодом він буде займати мінімум часу.

Також косу можна виконати навколо голови, або пучка. У будь-якому випадку, вона гарно виглядає, головне — робити все зі смаком.

4. Ще один варіант коси — «Колосок»

В даний час зачіска «Колосок» знову стала модною. У радянські часи такий варіант коси було дуже поширеним і ходовим, а потім на його заміну прийшли більш легкі укладання. Зараз знову почали заплітати волосся в оригінальну косу.

Щоб зробити собі таку зачіску, потрібно витратити чимало часу, зате краса і елегантність колоска того варто.

Зачіску колосок також можна заплітати по-різному: звичайним чином – рівно по голові, або ж збоку. Така коса, яка у підстави переходить у хвіст, є прекрасним варіантом офісної зачіски, суворої і зі смаком. Включивши свою фантазію, можна сміливо експериментувати, додаючи різні прикраси.

5. Грецькі зачіски

Також широко поширені грецькі зачіски. Їх дуже просто зробити – досить одягнути красиву пов’язку, стрічку або гумку на голову і зафіксувати волосся за допомогою шпильок.

Зачіска, виконана в грецькому стилі, найбільше підійде, якщо у Вас волосся середньої довжини. Ви можете обернути локони спеціальною пов’язкою, виконаної без надмірностей, або ж, навпаки, з різними яскравими прикрасами, також для декорації підійдуть штучні квіти. Не перестарайтеся з яскравими деталями — Вас вважатимуть позбавленою смаку. Така зачіска також добре підходить для офісних атмосфери, хоча і не сувора, зате елегантна і легка.

6. Зачіска під назвою «Валик»

Ще одним видом поширеною зачіски, відомої всім дівчатам, є «валик». Головне її достоїнство — те, що вона дуже швидко заплітається, досить закрутити локони у валик і закріпити їх знизу шпильками або шпилькою. Таку зачіску можна також по-різному прикрашати, як вам завгодно — наскільки вистачить фантазії.

7. Зачіска «Риб’ячий хвіст»

Також однією з найпопулярніших зачісок, які підходять для будь-якої ситуації, є «риб’ячий хвіст». З плетіння вона практично аналогічна «колоску», проте за зовнішнім образом вони різні.

Така коса дуже оригінально виглядає, волосся здаються гущі і красивіше. Її можна прикрасити різними шпильками або стрічкою, що додасть їй ще більшу неповторність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: