Треба зберігати сім’ю

Що робити жінці, якщо почуття до чоловіка згасли, якщо у подружжя немає навіть спільних інтересів? Варто зберегти сім’ю? Багато жінок задаються цим питання. Давайте я спробую відповісти Вам треба зберегти сім’ю і заради чого його зберігати.

Хочеться сказати, що ситуацій буває величезна кількість. Мабуть, я распределю їх за шкалою серйозність, від низької до високої.

Уявімо таку ситуацію. Дівчина живе в шлюбі з чоловіком. Дітей загальних немає. Чоловік любить і обожнює дружині. Але любов пройшла, виявилося, що немає ні спільних інтересів, ні тим для розмов. Що робити в такій ситуації? Потрібно зберегти сім’ю? Тут потрібно вирішувати тільки вам. Але не пошкодуйте про своє рішення. Можливо проблема у вас, спробуйте згадати за що ви полюбили чоловіка. Що вам в ньому подобалося? Підігрійте відносини, проведіть з ним цілий день в улюблених місцях. Якщо ви будете бігати від таких проблем вам ніколи не знайти собі хорошого. Пам’ятайте, що кохання — це вогнище, який потрібно постійно підтримувати.

Середній рівень.

Сім’я — чоловік, дружина і дитина. Всі почуття між подружжям згасли, і сім’я сприймається, як щось належне. Що робити? По-перше, не можна розлучається, подумайте про дитину, яку травму завдасть розлучення. Бачите себе, як звичайна сім’я: ходіть разом у зоопарк, у цирк, просто виходьте гуляти всією родиною. Так дивись, повернутися старі почуття, згадається минуле!

Високий рівень.

Чоловік, дружина і діти. Чоловік давно живе своїм життям: приходить додому під ранок, часто п’є, змінює вам, піднімає руку. Рада — хапайте дітей і біжіть. Навіть не замислюйтесь про збереження сім’ї. Ця істота (яке не можна назвати ні чоловіком, ні батьком) не потрібно ні Вам, ні Вашим дітям.

В коментарях пишіть про Ваші ситуаціях, постараюся дати поради і підказати, як діяти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: