Уроки чоловічої стрижки

Для того щоб мати гарну стильну зачіску і добре виглядати зовсім необов’язково йти в салони краси, у них часто ми просто викидаємо гроші на вітер, якщо потрапляємо до непрофесійних майстрів. Цілком можна навчитися стригти себе самому, для цього необхідно знати лише основи перукарської справи.


Вважається, що навчиться стригти чоловічі стрижки набагато простіше ніж жіночі, так як чоловічі варіанти залишаються незмінними вже багато років, тим не менше, потрібно враховувати ряд нюансів. Будь-яка зачіска це практично шедевр, який може Вас повністю перетворити, для цього необхідно врахувати фізіологічні особливості, наприклад, овал обличчя, форму черепа, розмір вух і т. д. найголовніше в навчанні чоловічих стрижок – чітке виконання послідовності дій.

Урок 1

Урок 2

Урок 3

Урок 4

Урок 5

 

Етапи виконання зачісок

Найлегше стригти волосся машинкою, а якщо необхідно зробити коротку зачіску «під нуль», з цим проблем не виникне. Те, що необхідно пам’ятати при стрижці машинкою – волосся обов’язково повинні бути сухими і чистими. Перукарі радять сушити волосся в такому напрямку, в якому буде виконана зачіска.

 • За допомогою розчісування визначте, чи є на голові нерівності або шрами, надалі стрижіть в цих місцях акуратніше.
 • Почніть стригти з вибору необхідної насадки, потім, трохи нахиляючи машинку, почніть прибирати волосся на потилиці, переміщаючи машинку як би відразливими рухами. Якщо Ви тільки починаєте свої уроки чоловічої стрижки, то рекомендується почати з великої насадки, переходячи до більш дрібним.
 • Після того як Ви придбаєте основний навик, сміливо переходьте до модельних зачісок. Для цього Вам необхідно навчитися майстерністю володіння ножицями, так як багатьом чоловікам необхідна філіровка і Вам доведеться опанувати ще й цією технікою. Якщо Ви зацікавлені перукарською справою як професією, переглядайте модні журнали, які неодмінно допоможуть Вам у виборі зачіски, що підходить саме Вам або Вашому клієнту.


  Крім стрижки волосся, зверніть увагу на бороду, вуса і бакенбарди, які повинні гармонійно вписатися в образ.

  Звичайно, якщо Ви хочете стати професійним перукарем, то Вам просто необхідно пройти спеціальні курси, де Ви дізнаєтеся все про техніку, прийоми і хитрощі роботи. Крім цього існує безліч відео-уроків, навчальних програм чоловічої стрижки для початківців перукарів. Переглянувши які Ви зможете багато чому навчитися, і, можливо, стати справжнім професіоналом.

  Post Views:
  1 509

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: