В очікуванні первістка

Майбутні матусі чекають появи свого первістка з хвилюванням і тривогою.

Їх лякає будь-яка зміна стану, будь-яка, нехай навіть сама незначна, біль, всі нові відчуття. Це зрозуміло, адже жіночий організм під час виношування малюка змінюється кардинально.

Побоювання при вагітності

Якщо жінка вперше вагітна, то ці зміни не можуть не насторожувати. Перебуваючи в положенні жінки схильні до нестабільного емоційного стану, тому придумую собі те, чого немає насправді.

Стандартна ситуація: вагітна дівчина почала відчувати запаморочення і моментально вирішила для себе, що це якесь ускладнення з вагітністю та не все в порядку. У результаті вона починає панікувати, накручувати себе і оточуючих, їй здається, що виникають і інші симптоми відхилення. Хоча для того, щоб розвіяти свої страхи, достатньо лише відвідати лікаря. Будь-який лікар скаже, що в запамороченні під час вагітності немає нічого аномального. Не накручуйте себе даремно!

Хоча немає нічого дивно в тому, що майбутня матуся боїться за себе і дитину. Це властиво жінкам і дорікати їм у цьому ніхто не має права. Для того щоб розуміти, чи є у ваших побоювань підстави, потрібно знати все про можливих ускладненнях вагітності та їх ознаки.

На жаль, найбільш частим відхиленням при вагітності є саме викидень. Найчастіше таке трапляється на початку вагітності, в період перших дванадцяти тижнів. У більшості випадків викидень відбувається, якщо жінка про свою вагітність не знає і продовжує вести життєдіяльність несумісну з життям плода.

Ознаками викидня можуть бути сильні болі і кровотечі. Якщо зовнішнє вилив крові складно не помітити, то з внутрішнім набагато складніше. Для того щоб бути на чеку слід проконсультувати у лікаря про те, що таке внутрішня кровотеча, що супроводжується подібне відхилення. Але не думайте, що біль і сліди крові в ранньому періоді вагітності обов’язково свідчать про викидень. Це може бути зовсім не так. Але звернутися до лікаря в такому випадку все ж варто.

Залиште Вашу думку про статтю

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗАЧАТТЯ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: